Ronaldo úspěšně navrhl své přítelkyni Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

Jako slavná hvězda, bez ohledu na to, zda je pozornost míče na hřišti, soukromý život hvězdy také přitahuje pozornost ze všech oblastí života. Ronaldo, který je mužem na hřišti, nedávno přerušil zprávy. Španělská fotbalová hvězda Ronaldo úspěšně navrhla své přítelkyni Georgina. Fanoušci s Fotbalové Dresy jsou o tom velmi nadšeni.

33-rok-starý Ronaldo je jedním z nejlepších mužů ve světě fotbalu. Skvělé dovednosti a hezký tvrdý muži fascinovali muže a ženy fanoušky po celém světě. Ačkoli Ronaldo už má známou přítelkyni Georginy, broskvové barevné klepy o tom lze říci, že jsou nepřerušované. Někteří lidé hlásili, že Ronaldo se říká přítelkyně jsou rozloženy do mnoha zemí, s více než 50 lidmi. Tentokrát jsem se mohl vzít Georgina, která má nechat fanoušky s Dres Juventus FC věnovat pozornost jeho dovednostem.

Nakonec přáním Ronaldo brzy manželství a pokračovat v legendě na fotbalovém hřišti.

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 17-11-2018 à 04h56

Paříž Saint-Germain porazila Monaku 4: 0 Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

V sezóně 2018/19 se 13. ročník soustředění Ligue 1, Paříž Saint-Germain, vyhnul Monaku. Cavani vstřelil dva góly ve hře. Hluboké fanoušky milují. Jsou hrdí, že jsou na sobě Fotbalové Dresy idoly.

Hra otevřena jen 3 minuty, Paris Saint-Germain se ujal vedení, střelec Neymar byl zastřelen, Cavani dává gól, Paris Saint-Germain 1-0 vedl Monako! V 11. minutě Paris Saint-Germain rozšířil skóre, Neymar vybral průsmyk, Cavani porazil branku, Paris Saint-Germain 2-0 vedl Monako! Paříž Saint-Germain vedla Monaku 2: 0 v první polovině. Druhá polovina je snadná k boji. V 53. minutě vstřelil Paris Saint-Germain další gól. Cavani, nosil si Dres Paris Saint-Germain č. 9, zlomil branku a dokončil hattrick. Paříž Saint-Germain 3: 0 vedl Monako! V 63. minutě se Paříž Saint-Germain dále rozbíjela, Sidibé zaútočil na Mbappé ve vyhrazeném prostoru, rozhodčí pískal pokutový kop! Neymar udělal trest a zasáhl pravou stranu branky. Paříž Saint-Germain4-0 vedl Monako! Utěsněte vítězství.

Paříž Saint-Germain dokončila Monaku 4-0 a nadále vedla ligu v celkovém vítězství.

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 15-11-2018 à 03h39

Borussia Dortmund obrátí porážku FC FCern München Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

V jedenáctém kole Bundesligy na 10. místě Borussia Dortmund dvakrát zaostával a dvakrát porazil FC Bayern München s obrácením 3: 2 a pokračoval v čele Bundesligy se 4 bodovým leadem. FC Bayern München je 7. místo za Borussia Dortmun a je třetí. Fanoušci, kteří nosí Levně Fotbalové Dresy Borussia Dortmund, očekávají, že budou lepší a lepší.

Na začátku prvního poločasu se Borussia Dortmund ujal vedení. V 25 minutách hry Lewandowska vstřelil hlavu a FC Bayern München se ujal vedení! FC Bayern München pryč 1-0 Borussia Dortmund. Ve druhé polovině bylo Yibian snadné bojovat. V 47 minutách, Neuer napadl a vzal míč do Reus k zemi. Reus na Dres Borussia Dortmund bere penaltku a hází pokutu! Borussia Dortmund1-1FC Bayern Mnichov. V 52 minutách Lewandowska opět skóroval, FC Bayern München2-1 Borussia Dortmund. Za 66 minut dosáhl Reus svůj druhý gól a vyrovnal skóre znovu! Borussia Dortmund 2-2 FC Bayern Mnichov. V 72 minutách, Paco, který přišel z lavičky, skóroval gól a vstřelil vítězný gól. Borussia Dortmund 3-2FC Bayern Mnichov.

Borussia Dortmund porazil FC Bayern München 3: 2 a nadále obsadil první místo v Bundesligě.

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 13-11-2018 à 03h24

Carvajal podporuje Lopetegui Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

Od Derby v Barceloně a Realu Madrid utrpěl Real Madrid porážku 5-1. Lopetegui byl propuštěn Real Madrid. Nicméně v rozhovoru s Carvajalem v Levně Fotbalové Dresy Real Madrid opět vyjádřil svou podporu Lopetegui.

Carvajal v rozhovoru s TVE řekl: "Pro mě je Lopetegui nejlepší trenér, se kterým jsem kdy pracovala. Bohužel nemá dostatečné štěstí, že nás bude dál trénovat, opravdu si vážím jeho způsobu pohledu na fotbal a řízení míče. Přístup týmu a způsob, jak se s hráči spojit. " Doufám, že více fanoušků je může nadále podporovat v Dres Real Madrid. "Předtím, než přišel do Realu Madrid, řekl jsem to, i kdyby teď odešel, stále to říkám, vždycky se budem držet tohoto pohledu, dokud se s ním setkám s lepší trenérem."

Lopetegui se stal hlavním trenérem Realu Madrid a poté, co byl propuštěn, je stále mnoho hráčů, kteří ho podporují. Věřím, že musí mít svou excelenci. Možná právě nenašel řešení skutečné situace Realu Madrid. Doufám, že bude mít štěstí v budoucí kariérové kariéře.

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 08-11-2018 à 03h50

Arsenal 1: 1 s Liverpoolem Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

V 11. kole Premier League, Arsenal hrál Liverpool doma. Merson vyšel, aby nalil studenou vodu. Předpovídal, že střelec bude poražen Liverpoolu a Merson byl poražen. Nicméně, Merson řekl, že byl velmi šťastný, že je poražen. Mnozí fanoušci, kteří nosili Levně Fotbalové Dresy z Arsenalu, si na scénu uvítali.

V první polovině hry oba strany měly obtížný záběr. Na konci poloviny hry žádný z týmů nezískal skóre pro svůj tým. Arsenal 0-0 s Liverpoolem. Ve druhé polovině byly obě strany snadné bojovat. Mane měl fouknutý branku a hra trvala asi hodinu. Milner rozbil mrtvolu a udržel vedení až do finále. Ihned poté, co vstoupil Arsenal do protiútoku, dosáhl Lacazette svůj pátý gól v sezóně s 8 minutami. Fanoušci, kteří nosí Dres Arsenal, se rádi připojují k této hře. Zamknout skóre na 1-1.

Na konci hry Arsenal 1-1 přitáhl Liverpool. Pro fanoušky Arsenalu mohou vybojovat první místo ve stávajícím pořadí v Premier League. To je věc hrdosti.