<< Octobre >>

BLOGS FAVORIS
Ajouter xxlobchod à vos favoris
 Mahrez popadl chybu Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

V osmém kole Premier League se na Stadionu Anfield konala ohniska. Tato hra přímo stojí proti vítězi soupeře. Pro Liverpool je trochu obtížné zvítězit. Nakonec Manchester City získal 0-0 proti Liverpoolu a Mahrézem v 84. minutě chyběl trest. Zde jsme připravili Levně Fotbalové Dresy

Po otevření se Liverpool stále spoléhal na vysokou intenzitu zachycení v přední části budovy, aby narušil nasazení soupeře, a Manchester City se pokusil ovládat středisko. Nicméně obě strany nedosáhly výsledků, první polovina skončila 0-0. Druhá polovina je snadná k boji. Oba týmy provedly programy personální úpravy a obě strany vstoupily do rytmu rychlého útoku a obrany. Nicméně není možné prolomit obrannou linii druhé strany. V 84. minutě hry, Sane vlétá do pokutového území a van den Dijk. Rozhodčí rozhodně udělil pokutový kop! Ale Mahrez, který měl na Dres Manchester City, udělal penaltový kop a šel z hranic! V tomto okamžiku jsou skóre obou stran zamčené 0-0.

Mahrez vynechal pokutu, ale chyběl, Manchester City lituje 0-0 s Liverpoolem.