31
<< Décembre >>

BLOGS FAVORIS
Ajouter xxlobchod à vos favoris
 FC Bayern München vyrazil 0-3 do Mönchengladbachu Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

V 7. kole sezóny Bundesligy 2019-19, FC Bayern München byl doma proti Mönchengladbachu. Pro obhájce mistrů v loňské sezóně, v poslední sezóně, ligy utrpěly dvě hry, tři hry ve všech soutěžích, že žebříček klesl na čtvrté. To je také problém pro mnoho Levně Fotbalové Dresy.

Bundesliga je v této sezoně pátou a bodový rozdíl FC Bayernu München je pouze 2 body. Pokud hra může zvednout soupeře na silnici, nahradí čtvrtou pozici. Po zahájení zápasu hrál FC Bayern München mírně doma. Nicméně, v 10. minuta, Menxing protiútok se zlomil, 0-1! FC Bayern München stojí za domem. V patnácté minutě, FC Bayern München ztratil gól, skončil první poločas, FC Bayern München zaostal za 2 brankami doma. Na začátku druhého poločasu zahájil FC Bayern München vlnu ofenzívy, která ještě nebyla příliš zlepšena. V 87. minutě otevřel Men Xing pravý roh a vstřelil další bod pro tým. FC Bayern München 0-3 ztratil ke dveřím. Zde jsme připravili Dres FC Bayern Mnichov.

Rozhodčí pak odpálil píšťalku na konci hry, FC Bayern München ztratil 3 góly doma. Opět byla Allianz Arena rozrušená.