Logo Allmyblog
Logo Allmyblog
Lien de l'article    

XXLOBCHOD

Contacter l'auteur de ce blog

5 DERNIERS ARTICLES
- Ronaldo úspěšně navrhl své přítelkyni
- Paříž Saint-Germain porazila Monaku 4: 0
- Borussia Dortmund obrátí porážku FC FCern München
- Carvajal podporuje Lopetegui
- Arsenal 1: 1 s Liverpoolem
Sommaire

CALENDRIER
LunMarMerJeuVenSamDim
01020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
2627282930
<< Novembre >>

BLOGS FAVORIS
Ajouter xxlobchod à vos favoris
 Golovin se připojí k Monaku Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article 

Díky své vynikající výkonnosti ve Světovém poháru se Golovin honosil mnoha kluby. Podle zpráv Juventus a Chelsea také aktivně zahájily smlouvu s Golovinem, ale neuspěly, ale nakonec se Golovin rozhodl vstoupit do Monaka. Mnoho fanoušků si koupí Levně Fotbalové Dresy č. 17, aby ho uvítal.

Golovin má 22 let. Je středopravcem a trénuje mládež v Moskvě ČSKA. V sezóně 2014-15 byl povýšen do prvního týmu CSKA Moskvy. Hrál 113 krát v různých akcích a dosáhl 13 gólů. Golovin udělal slávu na Světovém poháru v roce 2018, hrál 4 krát za Rusko a dosáhl 1 gólu. Získal pozornost mnoha stran a francouzský tým Monako oficiálně oznámil, že se k transferu připojí moskevská centrální armáda hráč Golovin. Golovinův převodní poplatek činí 30 milionů eur a trvání smlouvy je 5 let. Nová sezóna Golovin bude mít Dres AS Monaco číslo 17. Zde se mnoho fanoušků těší na jeho příchod.

Světový pohár opravdu chce, aby byla vybrána etapa a hráči s dobrým výkonem budou nakonec znepokojeni. To bude také pro ně nový bod obratu.

  Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 31-07-2018 à 04h53

 Paříž Saint-Germain je největším vítězem Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article 

V sezóně 2017/18, několik hodin před koncem letního trhu, byl Mbappé koupen do Paříže Saint-Germain. Paříž Saint-Germain uvedla francouzský teenager s odkupním poplatkem ve výši 160 milionů eur ve formě výkupu nájemného plus 20 milionů eur. Tato nádherná hra ve Světovém poháru způsobila také mnoho fanoušků, aby se připojili k Levně Fotbalové Dresy a podpořili ho.

Mbappéova fotbalová kariéra začala v Cleeffontein ve Francii; v roce 2013 nastoupil do týmu mládeže v Monaku; v roce 2016 oficiálně vstoupil do Monakova prvního týmu. Letní letní transferové okno Paris Saint-Germain koupilo společnost Mbappé ve prospěch výhod ve výši 180 milionů EUR. Monako na vysoké úrovni se těžko odolává. Nicméně Mbappé, který zářil ve Světovém poháru, zřejmě Monako litoval. Mbappé, které nyní koupila společnost Paris Saint-Germain1,8, nyní stojí 200 milionů EUR a Monako nebude prodávat společnost Mbappé.Zde jsme připravili Dres Paris Saint-Germain.

Trvalo 180 milionů eur, které představily Mbappé, a tak se Paríž Saint-Germain stal největším vítězem této doby.

  Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 30-07-2018 à 03h54

 Mbappé změní dresu č. 7 Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article 

Mbappé se umístil dobře na Světovém poháru, vyhrál nejlepšího světového poháru a je optimistický o budoucnosti, který lze srovnávat s Messi Ronaldo. Nicméně vzhledem k tomu, že je mladý, nadace není hluboká, takže v týmu se nosí pouze dres č. 29. Podle nejnovějších zpráv už nebude Mbappé v nové sezóně nosit Levně Fotbalové Dresy č. 29. Může si vybrat mezi č. 11, č. 7 a č. 8, což je nejpravděpodobnější volba.

S vynikajícím výkonem v minulé sezóně a úžasným výkonem ve Světovém poháru se postavení Mbappé v pařížském poli také zvýšilo. Jako host na 7. listí v zimě, Mbappé může být na 7. pro novou sezónu. Za zmínku stojí, že to bude poprvé, kdy Mbappé nosí kariéru č. 7. Myslím, že fanoušci se také těší na své idoly, které nosí Dres AS Monaco na svých vlastních číslech.

Samozřejmě, že Mbappé může také nosit dresu č. 11, ale bez ohledu na to, jaký dres bude nosit, myslím, že toto číslo musí být také šťastné číslo.

  Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 26-07-2018 à 04h33

 Lukaku nové sezóny dresy špatně Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article 

Lukaku, belgický vůdce ve Světovém poháru, již vstoupil do své vlastní dovolené poté, co vyhrál třetí místo na Světovém poháru. Nicméně zpráva Oolongu, kterou nedávno provedla Manchester United, má něco společného s Lukaku. Nový Levně Fotbalové Dresy týmu Manchester United byl nesprávně vytištěn. Název červeného hráče č. 9.

Manchester United je na cestě do Spojených států a doufají, že využijí příležitost k propagaci nového dresu týmu a přimět fanoušky, aby se do tohoto červeného dresu zamilovali. Na toto červené košili však bylo vytištěno nesprávné jméno lukaku. Nicméně, pečliví fanoušci brzy zjistí, že v tomto novém Dres Manchester United, Lukaku jméno bylo vytištěno jako "LAKAKU", taková zjevná chyba, dokonce ani v dresu výrobní proces. Nalézt.

Pro Manchesterského úředníka, který může vytisknout jméno slavné hvězdy, jsme jim také velmi bezmocní. Jako starší fanoušek, nemyslím si, že můj idol je nesprávně vytištěn na jméno dresu.

  Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 24-07-2018 à 05h49

 Liverpoolský brankový transfer do Leicester City Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article 

Leicester City doufá, že představí silného kandidáta na hlavního brankáře týmu Schmeichela, a tak si zaujali Warda, brankáře, který zřídka hrál v Liverpoolu. Ward bude druhým brankářem týmu, když se připojí k Leicester City. Neměli byste nahradit Schmeichela. Zde jsme připravili Levně Fotbalové Dresy.

Liverpoolský brankář Ward měl od Liverpool tři odhady prvního týmu od svého vstupu do týmu v roce 2012. S Liverpoolem, který v podstatě dokončil přemístění brazilského brankáře Alissona, není zjevně nutné opustit Warda v přítomnosti Kariuse a Kariuse. Proto brankář Liverpool č. 1 Dres Liverpool Ward přenese do Leicester City, poplatek za převod 10 milionů liber.

Ward projede s Leicester City osobní údaje o smlouvě v příštích několika dnech a poté se podrobí lékařské prohlídce v Leicester City. Pro vstup do Leicester City myslím, že Ward bude mít šanci hrát ještě trochu víc, což není dobrá věc.

  Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 23-07-2018 à 07h26


|<< | 1 |  2   3   4  >>> >>|

Historique : 07-2018
 

SYNDICATION
 
Fil RSS 2.0
Ajouter ŕ NetVibes
Ajouter ŕ Google
Ajouter ŕ Yahoo
Ajouter ŕ Bloglines
Ajouter ŕ Technorati
http://www.wikio.fr
 

Allzic en direct

Liens Commerciaux
L'information à Lyon
Retrouvez toute l'actu lyonnaise 24/24h 7/7j !


L'information à Annecy
Retrouvez toute l'actu d'Annecy 24/24h 7/7j !


L'information à Grenoble
Retrouvez toute l'actu de Grenoble 24/24h 7/7j !


Application Restaurant
Restaurateurs, demandez un devis pour votre application iPhone


Fete des Lumičres
Fête des lumières : vente de luminaires, lampes, ampoules, etc.


Diffuseur
Acheter un diffuseur d'huiles essentielles

Votre publicité ici ?
  Blog créé le 20-11-2017 à 09h21 | Mis à jour le 17-11-2018 à 04h56 | Note : Pas de note