Logo Allmyblog
Logo Allmyblog
Lien de l'article    

XXLOBCHOD

Contacter l'auteur de ce blog

5 DERNIERS ARTICLES
- Ronaldo úspěšně navrhl své přítelkyni
- Paříž Saint-Germain porazila Monaku 4: 0
- Borussia Dortmund obrátí porážku FC FCern München
- Carvajal podporuje Lopetegui
- Arsenal 1: 1 s Liverpoolem
Sommaire

CALENDRIER
LunMarMerJeuVenSamDim
01020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
2627282930
<< Novembre >>

BLOGS FAVORIS
Ajouter xxlobchod à vos favoris
 Atlético Madrid podepsal Martins Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article 

Martins podepsal pětiletou smlouvu s Atlético Madrid, aby se připojil k Wanda Metropolitan Stadium ve volném transferu po krizi, která se rozhodla opustit Portugalsko. Martins s Levně Fotbalové Dresy v Atlético Madrid bude ještě lepší.

Poté, co dav napadl hráče, celkem devět hráčů požádalo o zrušení smlouvy s portugalským sportovním klubem a Martins byl jedním z nich. 23-leté křídlo hrálo celkem 140 krát jménem portugalských sportů a mělo 19 vystoupení národního týmu, včetně náhrady ruského mistrovství světa v Portugalsku 1-0 proti Maroku. Atlético Madrid uvedl ve svém prohlášení: "Náš klub zavádí pravé křídlo, je také druhým útočníkem, dokonce i pravým zpátečníkem." Jeho rychlost a vynikající driblovací dovednosti z něj dělají důležitou součást našeho týmu. Členové také představují hrozbu pro obránce soupeře. Úspěch Martinsu také přitahoval mnoho fanoušků, kteří si pro něj nosili Dres Atlético Madrid.

Portugalský sportovní klub trvá na tom, že se nevzdává naděje, že si Martins udrží. Doufám, že jeho naděje na návrat je nemožné.

  Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 02-08-2018 à 04h25

 Borussia Dortmund se zabývá Pulisic Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article 

Chelsea soutěží s Liverpoolem o Pulisic a od smlouvy Pulisic skončí v roce 2020, pokud chce Borussia Dortmund prodávat dobrou cenu, toto léto bude jejich nejlepší šancí. Tolik fanoušků se také těší na týmový Levně Fotbalové Dresy, který bude vlastnit jejich idol.

Premier League Chelsea vyjednává s Borussia Dortmund o převodu Pulisic. Americký génius Pulisic je vůdce, který se v posledních letech objevil v mezinárodním fotbalu. Pulisic na Dres Borussia Dortmund zvítězil na kurtu. Liverpool se během výuky Kloppa velice zajímá o Pulisic a nyní se Chelsea také přidal do boje za něj, aby posílil tým před sezonou. Poplatek za převod Pulisic je až 65 milionů liber.

Pulisic hrál v americkém týmu a hrál dobře, takže pokud není druhá strana ochotna předat transferový poplatek, pak podepíše někoho.

  Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 01-08-2018 à 03h58

 Golovin se připojí k Monaku Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article 

Díky své vynikající výkonnosti ve Světovém poháru se Golovin honosil mnoha kluby. Podle zpráv Juventus a Chelsea také aktivně zahájily smlouvu s Golovinem, ale neuspěly, ale nakonec se Golovin rozhodl vstoupit do Monaka. Mnoho fanoušků si koupí Levně Fotbalové Dresy č. 17, aby ho uvítal.

Golovin má 22 let. Je středopravcem a trénuje mládež v Moskvě ČSKA. V sezóně 2014-15 byl povýšen do prvního týmu CSKA Moskvy. Hrál 113 krát v různých akcích a dosáhl 13 gólů. Golovin udělal slávu na Světovém poháru v roce 2018, hrál 4 krát za Rusko a dosáhl 1 gólu. Získal pozornost mnoha stran a francouzský tým Monako oficiálně oznámil, že se k transferu připojí moskevská centrální armáda hráč Golovin. Golovinův převodní poplatek činí 30 milionů eur a trvání smlouvy je 5 let. Nová sezóna Golovin bude mít Dres AS Monaco číslo 17. Zde se mnoho fanoušků těší na jeho příchod.

Světový pohár opravdu chce, aby byla vybrána etapa a hráči s dobrým výkonem budou nakonec znepokojeni. To bude také pro ně nový bod obratu.

  Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 31-07-2018 à 04h53

 Paříž Saint-Germain je největším vítězem Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article 

V sezóně 2017/18, několik hodin před koncem letního trhu, byl Mbappé koupen do Paříže Saint-Germain. Paříž Saint-Germain uvedla francouzský teenager s odkupním poplatkem ve výši 160 milionů eur ve formě výkupu nájemného plus 20 milionů eur. Tato nádherná hra ve Světovém poháru způsobila také mnoho fanoušků, aby se připojili k Levně Fotbalové Dresy a podpořili ho.

Mbappéova fotbalová kariéra začala v Cleeffontein ve Francii; v roce 2013 nastoupil do týmu mládeže v Monaku; v roce 2016 oficiálně vstoupil do Monakova prvního týmu. Letní letní transferové okno Paris Saint-Germain koupilo společnost Mbappé ve prospěch výhod ve výši 180 milionů EUR. Monako na vysoké úrovni se těžko odolává. Nicméně Mbappé, který zářil ve Světovém poháru, zřejmě Monako litoval. Mbappé, které nyní koupila společnost Paris Saint-Germain1,8, nyní stojí 200 milionů EUR a Monako nebude prodávat společnost Mbappé.Zde jsme připravili Dres Paris Saint-Germain.

Trvalo 180 milionů eur, které představily Mbappé, a tak se Paríž Saint-Germain stal největším vítězem této doby.

  Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 30-07-2018 à 03h54

 Mbappé změní dresu č. 7 Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article 

Mbappé se umístil dobře na Světovém poháru, vyhrál nejlepšího světového poháru a je optimistický o budoucnosti, který lze srovnávat s Messi Ronaldo. Nicméně vzhledem k tomu, že je mladý, nadace není hluboká, takže v týmu se nosí pouze dres č. 29. Podle nejnovějších zpráv už nebude Mbappé v nové sezóně nosit Levně Fotbalové Dresy č. 29. Může si vybrat mezi č. 11, č. 7 a č. 8, což je nejpravděpodobnější volba.

S vynikajícím výkonem v minulé sezóně a úžasným výkonem ve Světovém poháru se postavení Mbappé v pařížském poli také zvýšilo. Jako host na 7. listí v zimě, Mbappé může být na 7. pro novou sezónu. Za zmínku stojí, že to bude poprvé, kdy Mbappé nosí kariéru č. 7. Myslím, že fanoušci se také těší na své idoly, které nosí Dres AS Monaco na svých vlastních číslech.

Samozřejmě, že Mbappé může také nosit dresu č. 11, ale bez ohledu na to, jaký dres bude nosit, myslím, že toto číslo musí být také šťastné číslo.

  Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 26-07-2018 à 04h33


|<< <<<  7   8   9   10   11  | 12 |  13   14   15   16   17   18  >>> >>|


SYNDICATION
 
Fil RSS 2.0
Ajouter ŕ NetVibes
Ajouter ŕ Google
Ajouter ŕ Yahoo
Ajouter ŕ Bloglines
Ajouter ŕ Technorati
http://www.wikio.fr
 

Allzic en direct

Liens Commerciaux
L'information à Lyon
Retrouvez toute l'actu lyonnaise 24/24h 7/7j !


L'information à Annecy
Retrouvez toute l'actu d'Annecy 24/24h 7/7j !


L'information à Grenoble
Retrouvez toute l'actu de Grenoble 24/24h 7/7j !


Application Restaurant
Restaurateurs, demandez un devis pour votre application iPhone


Fete des Lumičres
Fête des lumières : vente de luminaires, lampes, ampoules, etc.


Diffuseur
Acheter un diffuseur d'huiles essentielles

Votre publicité ici ?
  Blog créé le 20-11-2017 à 09h21 | Mis à jour le 17-11-2018 à 04h56 | Note : Pas de note