Logo Allmyblog
Logo Allmyblog
Lien de l'article    

XXLOBCHOD

Contacter l'auteur de ce blog

5 DERNIERS ARTICLES
- Ronaldo 2 míč rozbíjí tři kola míče
- Carvajal říká, že Ronaldo je stále rodinným příslušníkem
- Sarri vede šestý vítězný obrat Chelsea
- Lloris opilý je nákladný
- AC Milan sleduje Fŕbregase
Sommaire

CALENDRIER
LunMarMerJeuVenSamDim
0102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
<< Septembre >>

BLOGS FAVORIS
Ajouter xxlobchod à vos favoris
 Mbappé skóruje do Francie Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article 

Francie porazila Spojené státy 1-1 v závěrečném warm-up utkání před mistrovstvím světa. Spojené státy, které se nezúčastnily mistrovství světa, dosáhly jednoho cíle pro Spojené státy. Ve druhé polovině francouzský tým vyrovnal skóre v Mbappé. Všichni fanoušci křičeli v křiklavém výkonu dresy Mistrovství světa 2018. Byl hrdina francouzského týmu.

V hlavní scéně Spojených států, dominantní francouzský tým ztratil cíl jako první. Mbappé bylo hlavní postavou francouzského týmu. Pomohl týmu nejen svázat skóre, ale také opakovaně vyhrožoval obranu protihráče tím, že střílel a dribloval. Mbappé, který nosí dres Francie MS 2018, byl schopen převzít těžkou zodpovědnost vést cestu vpřed.

Mbappé se stalo novou hvězdou francouzského týmu. Jako dospívající se může stát hlavní postavou francouzského týmu. Myslím, že to nelze podceňovat. Francouzský tým nakonec vynechal příležitost zahájit světový pohár třemi zahřívacími zápasy.

  Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 11-06-2018 à 05h38

 Prezident Macron poslal francouzský tým Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article 

Francouzský prezident Mark Long a jeho manželka šli do národního fotbalového centra na západních předměstích Paříže a odešli do Ruska, aby se účastnili fotbalu mistrovství světa v roce 2018 pro hráče s modrým dresy Mistrovství světa 2018. Francouzský prezident prohlásil, že Francie jim bude fandit.

Francouzský prezident má naději na francouzský tým a uvedl, že každý hráč je prosperující hvězda a pochází z různých klubů a každý má své vlastní síly. Zdůraznil však jeden bod: "Myslím, že klíčem k úspěchu je jednota. Jste všichni členové dres Francie MS 2018, doufám, že budete bojovat jménem francouzského týmu, mám důvěru ve vás a země je plná důvěry v vy."

Stabilita francouzského týmu v posledních letech byla velmi slibná pro výkon Francie ve Světovém poháru.

  Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 07-06-2018 à 03h21

 Španělsko 1-1 proti Švýcarsku doma Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article 

Ve Světovém poháru přátelský v Singapuru, Španělsko bylo 1-1 se Švýcarskem v tomto prvním zahřívacím zápase Světového poháru. V této hře vstřelil mladý teenager Odriozola, který reprezentoval pouze španělský tým ve druhém zápase Světového poháru, první gól pro Španělsko. To je také klíčový cíl pro Španělsko. To také dělá fanoušky, kteří nosí španělské dresy Mistrovství světa 2018, ještě více očekáváním od něj na mistrovství světa v Rusku. Na výkon.

Ačkoli mnoho španělských generálů nehrálo v tomto turnaji, ale tento zápas pod vedením záložníka Iniesta, Španělsko stále ovládá rytmus hry, a v 29. minutě s Odriozola na okraji pokutového území krásný výstřel k vedení.

Odriozola, který nosil dres Španělsko MS 2018, řekl v rozhovorech po zápase: "Na osobní úrovni jsem rád, že pomohu týmu. Pokud jste mi před rokem a půl vyrazil, skóroval jsem pro španělský tým a já sám Je těžké uvěřit, ale je to život, fotbal je stejný, ale je to odměna, kterou dostanete, když každý den tvrdě pracujete. "

  Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 06-06-2018 à 04h54

 Messi je varován před Izraelem v přátelském zápase Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article 

Ve středomořském šampionátu Argentiny a Izraele, který se v sobotu v Jeruzalémě spřátelil, byla Messi, důležitá členka Argenti, ohrožena prezidentem palestinské fotbalové asociace. Prezident fotbalové asociace také vyzval fanoušky, aby spálili svůj dresy Mistrovství světa 2018 v případě Messiho účasti ve hře.

Hra proti Izraeli byla Argentina finále zahřívací zápas před mistrovstvím světa. Prezident Palestinské fotbalové asociace uvedl, že pokud se Messi zúčastní, pak ho osobně zaútočíme a požádáme fanoušky, aby vypálili jeho portrét, vypálili dres Argentina MS 2018 s jeho číslem a jménem a odmítli ho. Původně to byl fotbalový zápas a stal se politickým nástrojem. Stále se těšíme, že Messi nebude soutěžit. Myslím, že většina fanoušků nebude spokojena s výsledky.

Pro tuto hru. Argentinská fotbalová asociace neodpověděla a za 20 minut bylo vyprodáno 20 000 fotbalových lístků. Myslím, že většina fanoušků se na tuto hru stále těší. Pro prezidenta Palestinské fotbalové asociace přinést politiku do fotbalu, mnoho lidí s ním nebude kompromitovat. Doufám, že se na fotbal může mluvit rozumně, bez jakékoliv barvy.

  Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 05-06-2018 à 05h24

 Salah se vrátí na Světový pohár Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article 

Jako fanoušek egyptského týmu je v současné době nejvíce znepokojen, zda Salah, který je ústřední osobou, byl v poslední Lize mistrů zraněn a obnoví se za Egypta. Fanoušci se těší na dresy Mistrovství světa 2018 č. 10, který může reprezentovat Egypt na hřišti.

Egyptský manažer Cooper je v Salah velmi sebejistý, věří, že Salah se může zotavit před mistrovstvím světa a letos v letošním ročníku soutěží na MS. Salah bude i nadále nosit dres Egypt MS 2018. Každá z kontrolních zpráv společnosti Salah ukazuje, že se může účastnit mistrovství světa. Ale před začátkem mistrovství světa se musíme plně připravit na jakoukoli možnou situaci.

Egyptská fotbalová asociace již dříve oznámila, že do tří týdnů se Salah vrátí do týmu, což také naznačuje, že Salah bude hrát jako hlavní postava Egypta ve skupině.

  Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 04-06-2018 à 05h30


|<< <<<  7   8   9   10   11  | 12 |  13   14   15   16   17   18  >>> >>|


SYNDICATION
 
Fil RSS 2.0
Ajouter ŕ NetVibes
Ajouter ŕ Google
Ajouter ŕ Yahoo
Ajouter ŕ Bloglines
Ajouter ŕ Technorati
http://www.wikio.fr
 

Allzic en direct

Liens Commerciaux
L'information à Lyon
Retrouvez toute l'actu lyonnaise 24/24h 7/7j !


L'information à Annecy
Retrouvez toute l'actu d'Annecy 24/24h 7/7j !


L'information à Grenoble
Retrouvez toute l'actu de Grenoble 24/24h 7/7j !


Application Restaurant
Restaurateurs, demandez un devis pour votre application iPhone


Fete des Lumičres
Fête des lumières : vente de luminaires, lampes, ampoules, etc.


Diffuseur
Acheter un diffuseur d'huiles essentielles

Votre publicité ici ?
  Blog créé le 20-11-2017 à 09h21 | Mis à jour le 20-09-2018 à 06h52 | Note : Pas de note