<< Février >>

BLOGS FAVORIS
Ajouter xxlobchod à vos favoris
 Lucas se těší na debut v Tottenhamu Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

V poslední době fanoušci začali kupovat Lucas Moura Fotbalové Dresy. Tottenham přidali křídlo do týmu Ligy mistrů, ale nové podpisy z PSG by mohly čekat na jeho luk Premier League

Lucas Moura je velký klubový zážitek bude pro Tottenham důležitým přínosem, podle Mauricia Pochettina, který přiznává Lucasovi, že je nepravděpodobné, že by tento víkend nosil Dres Tottenham Hotspur proti Liverpoolu Premier League debut.

Lucas dokončil předpokládanou změnu ve výši 25 milionů liber do týmu Spurs z Paříže Saint-Germain, který se konal ve dnech předání.

Lucas byl přidán do týmu šampionů šampionů šampionů v pátek, ale v Paříži se musel zabývat jeho záležitostmi a omezil, kolik času mohl utrácet se svými novými spoluhráči.

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 03-02-2018 à 04h06

Nejlepší čtyři naděje Chelsea získaly hit Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

Chelsea je těžké přechod okno bylo nemilosrdně vystaven jako disjointed displej umožnil Bournemouth zaznamenat důrazný 3-0 vítězství u Stamford Bridge. Na sobě Fotbalové Dresy fanoušci cítí zklamaný.

Když byl Morata zraněn, Michy Batshuayi poslal do Borussia Dortmund půjčku a Giroud sledoval ze stánků, Chelsea postrádala zjevné místo v útoku. Nosit si Dres Chelsea Pedro, Eden Hazard a Ross Barkley tvořili náhle uspořádanou přední tři, ale to strašně zlákalo.

V přímém kontrastu byli hosté nádherně plynulí přímým přístupem Ryan Fraser, Jordon Ibe a Junior Stanislas, což způsobilo Chelseovu záchrannou čárku žádný problém.

Callum Wilson dal Bournemouth do vedení 51 minut před Stanislas a bývalý Chelsea obránce Nathan Ake také dostal se na akt odevzdat mužům Antonio Conte je třetí porážka ligy na Stamford Bridge v této sezoně.

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 02-02-2018 à 04h28

Christian Eriksen pomohl Tottenhamu 2-0 porazit Manchester City Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

Na sobě Fotbalové Dresy Christian Eriksen skóroval po pouhých 11 sekundách jako Tottenham skončil Manchester United je neporazitelnost v roce 2018 s 2-0 vítězství ve Wembley ve středu.

Dánská hvězda využila špatnou obranu přímo z startu v prvním poločase před tím, než se strašný vlastní gól od Phil Jones zdvojnásobil vedením Spursu před přestávkou, aby udělil výhru.

Výsledkem je, že United vyhrál osmnásobnou neporazenou ligu a vidí je padnout 15 bodů za lídry Manchesteru, který porazil West Brom 3-0 na stadionu Etihad.

Nosit si Dres Tottenham Hotspur Eriksen zaznamenal nejrychlejší gól, který někdy připustil United v Premier League, když se vrhl na to, že návštěvníci nedokázali vyčistit jednoduchý dlouhý míč.

Opravdu by to mohlo být mnohem horší, jelikož páté umístění Spursů využilo co nejvíce z druhého poločasu a pravděpodobně by to mělo být dlouhé vyšetřování způsobu porážky United před návštěvou Huddersfieldu na tento víkend.

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 01-02-2018 à 09h24

Monrel nemůže pomoci Arsenalu porazit město Swansea Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

Nosit si Fotbalové Dresy Sam Clucas skóroval dvakrát, zatímco Swansea City se přestěhoval z Premier League v sestupném pásmu s vítězstvím 3-1 proti Arsenalu na Liberty Stadium v úterý.

Pierre-Emerick Potenciální příjezd Aubameyangu ovládl nedávno rozhovor kolem Gunnerů, ale Arsene Wenger má nyní další aberaci na hřišti.

Arsenal dokonce ujímá díky nošení čtvrtý gól ligový Dres Arsenal Nacho Monreal je v sezoně, jen připustit, ekvalizér pouhou minutu později, když Clucas chladně převeden na příležitost one-on-one.

Šokující chyba od Petra Cecha, který si vyčistil vítězství přímo do branky Jordan Ayew, obdaroval Swansea šanci pokračovat hned po hodinách.

Po tomto kole Arsenalu na 12 vítězství, 6 remízy a 7 ztrát 42 bodů se umístilo na č. 6, za několik zápasů před Spursem 3 body před Leicester City 8 bodů.

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 31-01-2018 à 04h19

Manchester City je vynikající, Cardiff 2-0 Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

Manchester City je po pátém kole FA Cupu po vynikajícím 2-0 v Cardiffu v neděli. Nosit Fotbalové Dresy fanoušci řekl, že hra je velmi vzrušující.

Branky sobě Dres Manchester City Kevin De Bruyne a Raheem Sterling zpečetilo vítězství a držel město podílí na všech čtyřech soutěžích.

De Bruyneův otevírač byl chytrý volný kop, který zaklel Cardiffovu obranu a Sterling si zahrál do hlavičky, aby se ujal dvou.

Vítězství však přišlo za cenu, když Leroy Sane vyrazil v polovině časového okamžiku po těžké výzvě od Joe Bennetta.

Sane se před přestávkou pokoušel přidat k bídě mistrovství, a pustil se do bouřlivého protiútokového běhu, který byl zastaven, když ho Joe Bennett vyndal z levé nohy.