<< Février >>

BLOGS FAVORIS
Ajouter xxlobchod à vos favoris
 Gareth Bell může opět v sobotu chybět Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

Real Madrid dopředu zaujal v několika minutách na sobě fotballdrakter Gareth Bale hrál v Copa Del Rey v úterý po dlouhém úrazu propuštěn, ale on zůstane daleko od fit a je pravděpodobné, že být opuštěný znovu pro týmovou španělskou ligovou hru v sobotu. Nosit si Real Madrid drakt Bale hrál asi 30 minut ve 2-2 remíze proti třetí divizi klub Fuenlabrada, aby jeho návrat k akci po více než dvou měsících ošetřovatelství přetrvávající svalové zranění. Hrál dobře a nastavil oba cíle pro Madrid, který postupoval do posledních 16 s celkovým vítězstvím 4-2. Výkon Bale vyvolal naději na návrat do startovní sestavy. Ale Bale nepracoval se zbytkem družstva ve středu a ve čtvrtek a je nepravděpodobné, že by trenér Madridu Zinedine Zidane nechal hrát v sobotu v Athletic Bilbao.

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 01-12-2017 à 07h08

Raheem Sterling pomohl Manchesteru City porazit Southampton 2-1 Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

Manchester City je stále v pohybu. Výkonnost je od poloviny srpna stále dokonalá. Devatenáct vyhrál v řadě. Třikrát za osmi dny a nejméně po čtvrté v letošní sezóně se Raheem Sterling, který nosil Fotbalové Dresy zachránil třemi body pro město s pozdním vítězem. Tentokrát to udělal s majestátním 96. minutovým cílem, aby porazil Southampton 2-1. Nosit si Dres Manchester City Angličtina udělala mimořádný skok ve svém třetím ročníku v City. Prosperoval pod vedením Pep Guardiola. Na všech soutěžích zaznamenal 13 gólů, což je již nejlepší osobní sezóna. Je to kompletní křídlo, bonafide superstar a velký důvod, proč City má ještě osm bodů na vrcholu ligy.

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 30-11-2017 à 08h09

PSG 2-1 porazil Monako, aby rozšířil vedení Ligue 1 Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

PSG porazil pouze Monako 2-1. "Pouze", protože to mohlo a mělo být víc. Nositem Fotbalové Dresy Cavani dal PSG vpředu za 19 minut. Julian Draxler obdržel míč a mušketýr Jemerson, který krmil útočníka, a Cavani přesměroval kříž do zadní části sítě s jeho nohou. Nosit si Dres Paris Saint-Germain Neymar zdvojnásobil vedení těsně po poločase poté, co získal trest. Brazílčan pohřbil spotovou kopu o vedení 2: 0. Monako si v 89. minutě vymazal čistý list s volným kopem, pomáhal velmi těžkým odklonem od Kyliana Mbappa a do pravého horního rohu. Vedení PSG v horní části stolu nyní sedí na devíti místech, přičemž Lyon se přesunul do druhého po 5-0 vítězství nad Knicksem, který jim dal body s AS Monakem na body a přesunul je výše v gólovém diferenciálu.

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 28-11-2017 à 04h24

Sanchez pomáhá Arsenalu 1-0 porazit Burnleyho Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

Nosit si Fotbalové Dresy Alexis Sanchez přeměnil hloupé přestávku, aby Arsenal přesunul do Top Four s 1: 1 vítězstvím Burnley v Turf Moor v neděli a přidal se k jeho běhu pozdních výkonů versus Clarets. Byla to těžká úloha, jelikož měl hráč Arsenalu v Dres Arsenal a jeden z návštěvníků se poměrně dobře postaral. Když byl Mesut Ozil nemocný, postrádali kreativitu, ale bojovali. Vydrželi od hostitelů silný a silný první semifinále a po poločase vyrostli do hry. V druhé polovině se jim podařilo. Nakonec je výhra 1-0 fantastickou pro Arsenal - mimo domov, proti tomu, co by mohlo být legálně sedmým nejlepším týmem v lize. Arsenovi Wengerovi jsou muži na čtvrtém místě, před Tottenhamem, a třetí bod od Chelsea.

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 27-11-2017 à 07h22

Gerard Piqué nemůže hrát proti Valencii Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

Odvolání Luis Suárez o zrušení žluté karty proti Leganés bylo přijato výběrovou komisí, protože opakování vypráví jiný příběh. Nosit si Fotbalové Dresy Cuéllar vlastně položil ruku na Suárezovo tělo jako první a útočník odpověděl tím, že odtáhl ruku stranou. Cuéllar se pak ponořil a uchopil obličej bez jakéhokoli zřejmého důvodu. Výbor si to všiml a zrušil kartu. Špatná zpráva je, že žlutá Gerard Piqué nebude zrušena a to je velké, protože bude muset sloužit zákazu jednoho zápasu, když se Barcelona postaví proti druhému Valencii. Nosit si Dres FC Barcelona Javier Mascherano zraněn. To ponechává jen Thomas Vermaelen k dispozici partnerovi Samuelovi Umtitimu, pokud trenér Ernesto Valverde nechce experimentovat s jiným hráčem mimo pozici.