<< Mai >>

BLOGS FAVORIS
Ajouter xxlobchod à vos favoris
 Liverpoolská dvojčervená bude poražena a sebevražda Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

V lize mistrů mistrovství světa, Porto, který měl na sobě Levně Fotbalové Dresy, šel do čtvrtfinále a seřadil mezi první čtyři v kategorii Premier League. Dokonce i když 200. Double Reds 1-2 ztratilo Manchester United, zdá se, že je tomu tak. Pokud pečlivě analyzujete rozvrh Liverpoolu, pak se objeví překvapující objev. První čtyři jsou visící, nejsou stabilní!

Po ztrátě 1-2 na Liverpoolu na stadionu Old Trafford v Liverpoolu, bylo 30 zápasů stávky 17 vítězství, 9 remíz a 4 ztráty, dočasně se umístilo třetí ve hře o 60 bodů, což je o 2 body vyšší než Tottenhamova jednorázová hra. , 7 bodů nad Chelsea v dresu. Ačkoli Chelsea, který je pátým v žebříčku, může být o 4 minuty vyšší než zápas vítězný zápas, další hra Liverpoolu není snadná, zvláště pro některé hry mimo.

V Liverpoolu Premier League je zbývajících osm oponentů Waterford, Crystal Palace, Everton, Bournemouth, West Bromwicht, Stoke City, Chelsea a Brighton.

Kromě špatné anglické Premier League bude fotbalový tým Liverpool v Dres Liverpool Ligy mistrů UEFA rozptýlit. Dosáhli čtvrtfinále a Tottenham Spurs už byli vyloučeni. Chelsea bude čelit Barceloně s celkem 9 ze 10 situací. , Liverpool bude soutěžit o nejlepší čtyři v Premier League a přidá určitý stupeň obtížnosti.

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 12-03-2018 à 06h43

Francouzský Monako rozšiřuje nedokončený záznam Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

Nedávno zaznamenaný gól skóroval Ivanovič z Černé Hory, který nosil Levně Fotbalové Dresy, opět našel střelecké boty a pomohl obranným šampionům Monako porazit tým ve Štrasburku o 3: 1 mimo postavení a prodloužil neporazenou ligu. Do 14 her.

Monica je číslo jedna útočník Falcao, který měl na sobě dres za měsíc kvůli stehenní zranění se vrátil do pole, ale Tiger nevstoupila startovní listině.Vitic zaznamenal dalších pět minut po otevření. Dostal ze Siddibeho průsmyk pravou zpětnou kartu a vstřelil branku a vstřelil svůj sedmý gól do 14 ligových zápasů.

V 19. minutě měl tým Monako obrannou mezeru a byl vyrovnán neoznačeným útočníkem Strasbourg Paokon. V posledních dvou minutách však celková síla týmu Monaka znovu překonala skóre a stejný vynikající Ronnie Lopez vstřelil devátý gól v jednotlivých zápasech. Balder, který mu pomohl, znovu zahnal v 41. minutě a pomohl záložníkovi Fabinho, aby rozšířil svou výhodu na dva góly. Toto skóre také umožnilo Yaldine, trenér týmu Monaka, nosit dres. Ercao je na lavičce.

Tým Monaka, který nosil Dres AS Monaco, zpevnil své postavení v "druhém místě" ligy a dočasně zúžil propast mezi "vůdcem" Paříže Saint-Germaina na 11 bodů. Ten bude vyřazen z Ligy mistrů v polovině tohoto týdne. Mess, který hrál proti domácímu číslu jedna v domácím utkání.

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 11-03-2018 à 08h11

Nedávno zaznamenaný gól skóroval Ivanovič z Černé Hory, který nosil Levně Fotbalové Dresy, opět našel střelecké boty a pomohl obranným šampionům Monako porazit tým ve Štrasburku o 3: 1 mimo postavení a prodloužil neporazenou ligu. Do 14 her. Monica je číslo jedna útočník Falcao, který měl na sobě dres za měsíc kvůli stehenní zranění se vrátil do pole, ale Tiger nevstoupila startovní listině.Vitic zaznamenal dalších pět minut po otevření. Dostal ze Siddibeho průsmyk pravou zpětnou kartu a vstřelil branku a vstřelil svůj sedmý gól do 14 ligových zápasů. V 19. minutě měl tým Monako obrannou mezeru a byl vyrovnán neoznačeným útočníkem Strasbourg Paokon. V posledních dvou minutách však celková síla týmu Monaka znovu překonala skóre a stejný vynikající Ronnie Lopez vstřelil devátý gól v jednotlivých zápasech. Balder, který mu pomohl, znovu zahnal v 41. minutě a pomohl záložníkovi Fabinho, aby rozšířil svou výhodu na dva góly. Toto skóre také umožnilo Yaldine, trenér týmu Monaka, nosit dres. Ercao je na lavičce. Tým Monaka, který nosil Dres AS Monaco, zpevnil své postavení v "druhém místě" ligy a dočasně zúžil propast mezi "vůdcem" Paříže Saint-Germaina na 11 bodů. Ten bude vyřazen z Ligy mistrů v polovině tohoto týdne. Mess, který hrál proti domácímu číslu jedna v domácím utkání.

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 11-03-2018 à 08h10

Premier League - Manchester United 3-2 Crystal Palace Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

V sezóně 2017-18, 29. Kole anglické Premier League, Manchester United tým nosil Levně Fotbalové Dresy hrál na Selhurst Park Stadium. S dvouletým zpožděním porazili Crystal Palace 3-2. Cíle Townsend a Van Anholt pomohly Crystal Palace vést hru se dvěma góly, následované Smolinem a Lukakuem. V 91. minutě je Martychova světová vlna tradice.

The Crystal Palace se ujal v 11. minutě a měl na sobě dres z Benteke a Townsend vystřelil na okraj pokutového území, aby zasáhl Linderoffa a odhodil ho do sítě. Crystal Palace rozšířil skóre v prvních 48 minutách a Martic udeřil. Shurup poslal volný kop a poslal míč. Van Anholt vnikl do blízkého rohu 12 metrů k blízkému rohu, 2-0. Manchester United získal město v 55. minutě. Crystal Palace udělal roh a Valencia přešla do rohu. Smarin skóroval malou hlavičkou na hranici pokutového území, 1-2. Manchester United vyrovnal skóre v 76. minutě. Mata prošla míč. Sanchezův výstřel z okraje vyhrazeného prostoru byl odblokován poté, co byl zablokován. Míč narazil na branku a odskočil. Lukaku se vrátil do sítě s nízkým skóre 10 yardů, 2-2.

Manchester United změnil tradici v 91. minutě a byl odrazen od okraje páté zóny v Dres Manchester United Bugbby. Maticchi ho čerpal do levého horního rohu na 25 yardů, 3-2.

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 10-03-2018 à 07h52

Hamburk náhle oznámil odvolání generálního ředitele a ředitele sportu za konečný boj o odstup Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

Bundesliga druhý-nejnižší Hamburger náhle oznámil propuštění jeho Levně Fotbalové Dresy Generální ředitel Heribette Bruchhagen a ředitel sportu Jens Tot. Tento krok byl považován za nespokojenost s nečinností vedení na vrcholu hamburgeru, stejně jako s konečným bojem za propadnutí. Jako velký počet starých fanoušků německých fanoušků, Bundesligy 25krát v této sezoně, vyhrál Hamburku pouze 4 vítězství, zaznamenal 18 bodů v bodových hodnoceních. Hranice mezi Hamburkem a odstupovou zónou je 7 bodů a situace s odstupy je velmi vážná.

Hamburské změny na vysoké úrovni byly v poslední době časté. Před měsícem se Bernd Hoffman, který nosil dres, vrátil, aby sloužil jako předseda klubu. Výkonnost týmu je však stále špatná. Minulý víkend, Hamburk a soupeři v souboji s Mainzovou výhodou v týmu byli 0-0. Po skončení hry se vrchní ředitel klubu v čele s předsedou Berndem Hoffmannem a výkonným ředitelem Bruchhagenem, ředitelem sportu Tottem, a trenérem Hollebachem uskutečnilo mimořádné setkání a konečně rozhodlo o Bruchhagenově speciálním třídě.

Hoffman oznámil propuštění generálního ředitele Bruchhagen a jmenoval Franka Wittsteina v Dres Hamburg SV jako nového generálního ředitele klubu. Tato obrovská personální změna byla interpretována médii jako konečné úsilí Hamburku, aby se odvrátil. Doufala, že inspiroval morálku týmu a usiloval o úspěch posledních devíti zápasů sezóny.