BLOGS FAVORIS
Ajouter xxlobchod à vos favoris
 Iniesta opustí Barcelonu a vstoupí do Superligy Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

Andres Iniesta řekl, zda zůstat ve výkonu barcelonské tísně nebo ne, řekl, že v létě může opustit jakýkoli klub o španělském národním týmu a řekl, že je možné se připojit k Super League. Pokud se vám líbí, můžete si koupit Levně Fotbalové Dresy pro jeho podporu.

Vzhledem k tomu, že Iniesta se účastní soutěže, národní tým i klub mají vynikající rekord, takže když se Iniesta chystá opustit tým, ať už se jedná o fanoušky nebo klub, je toto rozhodnutí o Iniestě vyjádřeno překvapením.

Velký Dres FC Barcelona číslo 8 znamená, že tu nezůstane, protože zde může zůstat. Chce být pro tým nepostradatelným hráčem. Pokud zůstane, bude moci hrát roli. Ale Barcelona ho nemusí moc potřebovat, média spekulovala, že nemusí hrát často, je hlavním důvodem pro odchod.

Mnoho lidí spekulovalo, že odchod Iniesty ze španělského národního týmu se může připojit k Číně. Iniesta uvedla, že se jedna věc nemohla stát a že se mohly stát další věci. Všechny okolnosti byly možné.

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 25-03-2018 à 08h47

Marco Amelia si myslí, že nabídka Realu pro Alyssona je příliš nízká Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

<

Bývalý brankár v Miláně Marco Amelia je přesvědčen, že cena Realu v Římě je příliš nízká.Jako absolutní hlavní síly v Římě, vynikající výkon Alysson na sobě číslo 1 Levně Fotbalové Dresy je přirozeně přitahuje oči mnoha obrů. Média tvrdí, že Real Madrid poslal Alyssona cenovou nabídku až 60 milionů eur. Alysson uvedl, že podmínky Realu Madrid jsou velmi dojemné a je potěšen pozváním Realu Madrid.

Real Madrid má nyní vedoucí pozici v bitvě o Alyssona, který nosí číslo 1 dresu. Pokud Brazilci opravdu chtějí opustit Řím, je více ochoten jít do Realu Madrid místo Liverpoolu, který opakovaně šíří sexuální skandály. Nicméně, postoj Římské vysoké úrovně je také velmi jasný, nedopustí 25letého brazilského brankáře.

Když mluvil o nabídce ve výši 60 milionů EUR, bývalý brankář Milan Marco Amelia, který měl na Dres AS Řím si myslel, že je méně. Řekl: "Kolik je nyní Alysson za to? Stojí to nejméně 120 milionů eur. Z celkového pohledu je Alisson dokonce naprosto v pořádku, může dát týmu každý rok 15 bodů svou osobní schopností. "V tomto případě se chce Real Madrid dostat k tomuto vrátníkovi, ale také tráví více peněz.

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 22-03-2018 à 09h57

Klub klubu Britannia 1-0 se chystá do klubu Juventus Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

Serie A zahájila 29. kolo sporů. Naples skóroval 1: 0 proti Janovi.

Na začátku hry Claude Makelele Sinda, který měl na Levně Fotbalové Dresy, udělal průsmyk a Zukanovic vyrazil z levého sloupku. O minutu později Galabinov prošel míč a Lazovič skóroval. Ve 26. minutě prošel José Callejón míč, který byl také zablokován brankářem kvůli Sinierově dlouhé střele. Ve 44. minutě José Callejón, který nosil číslo 7 dresu, překonal míč v malém pokutovém území a udeřil na správné místo. V 51. minutě poslal Cherinsky průsmyk a Mertens daleko střílel na správném místě. V 70. minutě chyběla pravá brána Galabinova z páté zóny. V 72. minutě si Albioler na sobotňajšském příležitostech José Callejón z Dres SSC Neapol č. 7 střílel z pokutového území a zaskočil do pravého dolního rohu. Neapol porazil Janov 1-0.

Neapol skončil 29. kolo zápasu Serie A v sezóně 017-18.

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 21-03-2018 à 07h56

Liverpool nemá strach hrát proti Manchesteru Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

Liverpool nosí číslo 11 Levně Fotbalové Dresy vpřed Mohamed Salah Ghaly, který hraje Velkou Four štěstí.S 4 góly v této hře, Mohamed Salah Ghaly nejen vede vedoucího Premier League, ale je také vedoucím gólmanem v top 5 evropských ligách.

Manchester City vedl Liverpool v pořadí v Premier League s 18 body, ale v tomto ligovém utkání Jürgen Norbert Klopp vedl své hráče k porážce Guardiola týmu. Salah Ghaly, oblečený v dresu č. 11, také řekl: "Všichni to říkali, ale myslím, že Manchester City není nad jinými týmy anglické Premier League. Zrazili jsme je. Liga mistrů hra rozhodně závisí na tom. Výsledky remízy, ale nebudeme se bát žádní soupeři, bez ohledu na to, kdo jsou. V současné době jsme v lize šampionátu ve finále a máme stejné příležitosti jako ostatní sedm týmů, abychom získali šampionátní trofej. "

Nosič č. 11 Dres Liverpool Salah Ghaly řekl, že v Lize mistrů je stále mnoho silných týmů, ale musíte si vzpomenout, že Liverpool je také skvělý klub, v tomto druhu vyřazení se může stát něco.

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 20-03-2018 à 06h20

Bayern prohrál v Leipzigu pryč, aby ochutnal první porážku v letošním roce Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

Toto kolo soustředění války, vůdce a obhájce šampiona Bayern Mnichov v Red Bull Arena. V důsledku toho Bundesliga "Giants" ztratil RB Leipzig 1: 2 a ztratil svého soupeře poprvé v historii. Toto je jejich první porážka letos.

V 12. minutě zápasu Bayern dosáhl předčasného vedení 1: 0.

Po ztrátě míče si Leipzig posílil přestupek. V 37. minutě pokračoval Leipzig na pravé straně přední části. Naby Leye Keďta, v čele s Levně Fotbalové Dresy č. 8, se dostal do branky z Sven Ulrichsových noh a Leipzig svázal skóre 1: 1.

V 56. minutě hry, před Gulazovými nohama v dresu, Kanpur zablokoval míč a Nay Leye Keďta nosící č. 8 dresu zablokoval míč. Timo Werner, který nosil Dres FC Bayern Mnichov, vzal míč a zlomil míč do pokutového území a posunul branku. Na levém rohu vybojoval Leipzig skóre 2-1.

Od té doby, i když Bayern také zesílil svou ofenzívu, ale bohužel nezměnil body, nakonec nenáviděl Lipsko. Tentokrát Bundesliga Banpa porazila poprvé tento rok. Neporazitelný rekord 18 po sobě jdoucích zápasů v každé akci byl ukončen.