BLOGS FAVORIS
Ajouter xxlobchod à vos favoris
 Cazorla hovoří o Arsenalu Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

Cazorla vstoupil do Arsenalu v roce 2012 a kvůli vážnému poranění kotníku se Arsenal rozhodl obnovit smlouvu po skončení smlouvy. Připomněl jsem, že Arsenal nedokázal, aby jeho týmový Levně Fotbalové Dresy se objevil na hřišti.

Bývalý Arsenal Cazorla řekl v rozhovoru s BBC: "Měli bychom být více sebejisté, měli bychom věřit, že můžeme soutěžit s ostatními kluby Premier League, a to nejen třetími a čtvrtými, a proto musíme bojovat o šampionát. myslím, že nejdůležitější věcí je víra.To je správná mentalita.Věříme, že tým, naše sestava je velmi dobrá, můžeme soutěžit se všemi hráči Premier League.Jsem přesvědčen, že to učiní, budou i nadále zlepšovat Budou si v této sezóně velmi dobře, přeji jim hodně štěstí. " Fanoušci, kteří nosí Dres Arsenal, se také těší na pokrok týmu.

Arsenal je dobrý tým, ale Arsenal nemůže po vyzdvihnutí z Wenger změnit dědictví Emery. Můžeme jim jen přát štěstí.

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 27-09-2018 à 03h49

Real Madrid 3- 0 vyhrál AS Roma Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

V sezóně 2018-2019 se skupina Ligy mistrů UEFA G vyhla v soubojové bitvě. Obranný šampión Real Madrid převzal domov Bernabeu do týmu Serie A AS Roma. Bude to pozornost ze všech změn po hlavní síle Ronaldo. Mnoho fanoušků také nosí Levně Fotbalové Dresy, aby je nadále podporovalo.

Dva týmy hrály desetkrát v historii Ligy mistrů, Real Madrid s 6 vítězstvím, 1 remíze a 3 ztrátami. Tentokrát obě strany také hrály tvrdě v první polovině. Nicméně poslední minuta v první polovině hry. Real Madrid se ujal vedení v uklidnění zablokování, Rossi zahnal a dostal žlutou kartu, rozhodčí udělil volný kop, Isco skóroval přímo, 1: 0. V 1. poločasu dosáhl Real Madrid dočasně 1: 0. V 58. minutě Real Madrid rozšířil skóre a Modric protiútok poslal přímou pomoc Bareovi, aby posunul gól, 2: 0. Ve druhé polovině byla doba 3 minuty. V 92. minutě, Real Madrid zpečetilo vítězství a Real Madrid Dres Real Madrid zaznamenal nový č.7 Mariano! 3-0. Nakonec Real Madrid vyhrál tři branky doma.

Na konci hry vyhrál Real Madrid první bitvu. Začněte první bitvu Ligy mistrů.

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 25-09-2018 à 04h22

Ronaldo 2 míč rozbíjí tři kola míče Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

Ve čtvrtém kole sezóny Serie A v letech 2018-2019 se konala soustředěná bitva. Serie A obrovský Juventus hrál Sassuolo doma. Pro Ronalda, který se právě připojil k Juventusu, tři kola Serie A nezískaly první gól svého Juventusu. Byl hluboce zpochybněn všemi oblastmi života. Mnoho fanoušků s Levně Fotbalové Dresy vyjádřilo znepokojení.

Juventus hrál proti Sassuolo 11 krát v historii, Juventus 9 vítězství, 1 remíza a 1 ztráta, skóroval 26 gólů a ztratil 5 gólů v absolutní pozici. V první polovině se Ronaldo velmi dobře ujal, ale stále nedosáhl. Ve druhé polovině hry budou obě strany znovu bojovat. V 49. minutě se č.7 Dres Juventus FC tu správnou rohový kop, Ronaldo udělal gól před bránu, Juventus 1-0 Sassuolo. V 65. minutě se Ronaldo ujal míče a vedl míč do pokutového území. Jeho levá noha zaznamenala malý úhel a Ronaldo dvakrát skóroval, aby zlomil míč. Ronaldo 2-0 Sassuolo. V 90. minutě zaznamenal Babacar hlavičku a Sassuolo stáhl město, 1-2 Juventus.

Ronaldo vstřelil svůj první gól v týmu Juventus v Serii A a dvakrát skóroval. Nakonec Juventus2 porazil Sassuolo o jednu a vyhrál čtyři přímé hry.

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 20-09-2018 à 06h52

Carvajal říká, že Ronaldo je stále rodinným příslušníkem Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

Ronaldo opustil Real Madrid, ale Real Madrid byl neoddělitelný od Ronalda. Dnes Carvajal byl rozhovor. Ronaldo je stále téma, které nelze vyhnout. Carvajal v nedávném rozhovoru řekl, že ačkoli Ronaldo odešel, je stále rodinným příslušníkem Realu Madrid. Tisíce rodičů připravují pro své děti Levně Fotbalové Dresy.

Narozen v Leganes ve Španělsku, Carvajal je španělský profesionální fotbalista, který hraje zpátky; v současné době hraje v Realu Madrid. Daniel Carvajal hrál po mnoho let v Realu Madrid a byl hodnocen jako dobrý a vynikající obránce fanoušky, kteří nosí Dres Real Madrid. Carvajal řekl: "Ronaldo už tady není, ale stále jsme jako rodina, obzvláště na poli, je klíčem k úspěchu Realu v průběhu let, je to legenda. Problém je velmi normální. "

Ronaldova sláva v Realu Madrid je nesmazatelná. Proto, jako vynikající hvězda, jeho úspěchy budou uznávány všemi.

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 19-09-2018 à 03h55

Sarri vede šestý vítězný obrat Chelsea Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

V pátém kole Premier League, když Sarri vedl Chelsea k domácímu převrácení 4: 1, Chelsea a Liverpool vyhrál liga vítězství pět her. Chelsea je v současné době na prvním místě v pořadí pouze s jedním gólem. Mnozí z nich mají Levně Fotbalové Dresy fandit jim.

Chelsea obrátil Cardiff City FC domů 4: 1. V celé hře "Modrá armáda" střílela 18 ran, střílela 7 až 2 a rychlost míče byla 77%. Toto vítězství umožnilo trenérovi "modré armády" Sarri stát se trenérem tří trenérů v Premier League po třech trenérech Ancelottiho, Guardiola a Shakespeara. Italský maršál Sarri obhajuje aktivní útok a držení. Doufá, že tým bude ovládat hru, utlačovat soupeře a požádat hráče, aby rychle udělali míč. Je proaktívnější a agresivnější. Fanoušci, kteří nosí Dres Chelsea, ho nadále podporují.

V současné době je Chelsea v současné době na prvním místě v Premier League a jak daleko může být veden Sarri, co čeká mnoho fanoušků.