262728
<< Février >>

BLOGS FAVORIS
Ajouter xxlobchod à vos favoris
 Recenze: PSG 2-1 porazila Amiens Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

Neymar dosáhl druhého poločasu jako čtyřnásobné obhájce šampiónů Paříže Saint-Germaina, který se před koncem šampionátu Amiens 2-0 dostal do semifinále francouzského ligového poháru ve středu. Nosit fanoušky Fotbalové Dresy, bohužel PSG opět není nejlepším střelec Edinson Cavani, který také zmeškal nedělní francouzský pohár Rennesu poté, co se vrátil pozdě od jeho vánočního a nového roku v Uruguay. Amiens' naděje pružení rozrušení byly těžce podkopána odvolání brankáře Regis Gurtner v 34. minutě za faul na sobě Dres Paris Saint-Germain Kylian Mbappe po vyběhl ze svého okolí. Marquinhos také udeřil do dřevařství poté, co se spojil s křížem od Giovani Lo Celso, ale Adrien Rabiot obdržel pozoruhodné 35. po sobě jdoucí vítězství v domácím poháru pro PSG s hlavičkou z kouzel Angel Di Maria v 78 minutách.

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 12-01-2018 à 04h42

Zidane byl obnoven u Realu Madrid 2 roky Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

Když viděl, že jeho strana nedokáže porazit druhou úroveň Numancie doma v Copa del Rey, manažer přiznal, že je zranitelný. Zinedine Zidane přijala jeho smlouvu Real Madrid "neznamená nic", protože problémy jeho strany pokračovaly s 2-2 domácím draw proti druhému stupni Numancia v Copa del Rey ve středu. Nositeli fanoušků Fotbalové Dresy to zajímá. Madrid postupoval 5-2 v součtu díky jejich 3-0 první vítězství vítězství, ale toto vítězství zůstává jediným úspěchem v jejich posledních čtyřech zápasech. Ale Zidane, který udělal 10 změn od 2: 2 ve Vigu, když se vzdali dalšího vedení, prohlásil, že je spokojen s výkonem svého mladého týmu, který má na sobě Dres Real Madrid Cristiano Ronaldo, Gareth Bale a Luka Modric ven. "Jsem spokojen s tím, co hráči dělali," dodal Zidane.

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 11-01-2018 à 09h07

Vitolo vstřelil svůj první gól pro Atlético de Madrid Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

Atlético de Madrid porazilo Lleidy Esportiu 3-0 (celkem 7-0) v Wanda Metropolitano, aby se kvalifikovalo do čtvrtfinále Copa Del Rey. V prvních 45 minutách, na Fotbalové Dresy Atleti dominoval míč a měl několik šancí vstřelit. Nicméně brankář Lleida Diego Rivas udělal několik skvělých šetření. Yannick Carrasco, Kevin Gameiro a Vitolo vstřelili naše cíle, a to vše ve druhé polovině. Na sobě Dres Atlético Madrid cílem Vitolo v 81. minutě byl jeho první gól pro Atlético de Madrid. Vitolo získal svůj první gól pro Atetico de Madrid. A Vitolo řekl: "Je to krásný stadion a je skvělé hrát tady. Jsem šťastná a nemohla jsem žádat o lepší debut (v metropoli Wanda)." V pátek se bude konat remíza, která určuje náš soupeř ve čtvrtfinále.

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 10-01-2018 à 09h03

Messi skončí na 400 místě La Ligy Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

Nosit si Fotbalové Dresy Lionel Messi, Luis Suarez a Paulinho byli na cíl, zatímco Barcelona vyrazil na domácí 3-0 vítězství proti Levante v neděli, který viděl LaLiga vůdci táhnou jejich výhodu přes Atletico Madrid zpět na devět bodů. V šesté minutě, Barcelona převzal kontrolu nad míčem, vyřešil to Messi, který přeskočil kolem obránce a byl pak zneškodněn Lerma. Hráč týmu Levante byl rezervován pro jeho úsilí. Nosit si Dres FC Barcelona Messi se odhodil a houpal se do výbušného volného kopu, který se na konci hry téměř dostal z Barcelony. Jordi Alba poskytl pět asistencí Messi, více než kterýkoli jiný hráč v Barceloně v této sezóně. Z týmů Messi hrál 16 nebo vícekrát ve všech soutěžích, Levante jsou jediným týmem, který Messi neztratil.

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 08-01-2018 à 04h09

Real Madrid ovládal zápas, 3-0 vítězství nad Numanci Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

Real Madrid je dal dobře na cestě do čtvrtfinále Copa Del Rey. Nosí Fotbalové Dresy Bally a Isco oba střídali tresty před hlavičkou Borja Mayoral viděli Whites porazili Numancia zdravě u Estadio Los Pajaritos otočit poslední šestnáct pevně v jejich prospěch před rozhodnutím příští středu u Santiago Bernabéu. Jediný gól z prvního poločasu přišel o 35 minut, když nosil Dres Real Madrid Lucas Vázquez, který v této oblasti upadl Carlos Gutiérrez a Bale se nenechal unést Munir z místa. Druhá polovina Carvajal porazila obránce Numancia s určitou obratností, která byla v krabici před odesláním Lucasovi Vázquezovi, jehož výstřel z okolí pokutového místa se na něj příliš hodil a plavil se vysoko.