31
<< Décembre >>

BLOGS FAVORIS
Ajouter xxlobchod à vos favoris
 Messi skončí na 400 místě La Ligy Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

Nosit si Fotbalové Dresy Lionel Messi, Luis Suarez a Paulinho byli na cíl, zatímco Barcelona vyrazil na domácí 3-0 vítězství proti Levante v neděli, který viděl LaLiga vůdci táhnou jejich výhodu přes Atletico Madrid zpět na devět bodů. V šesté minutě, Barcelona převzal kontrolu nad míčem, vyřešil to Messi, který přeskočil kolem obránce a byl pak zneškodněn Lerma. Hráč týmu Levante byl rezervován pro jeho úsilí. Nosit si Dres FC Barcelona Messi se odhodil a houpal se do výbušného volného kopu, který se na konci hry téměř dostal z Barcelony. Jordi Alba poskytl pět asistencí Messi, více než kterýkoli jiný hráč v Barceloně v této sezóně. Z týmů Messi hrál 16 nebo vícekrát ve všech soutěžích, Levante jsou jediným týmem, který Messi neztratil.

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 08-01-2018 à 04h09

Real Madrid ovládal zápas, 3-0 vítězství nad Numanci Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

Real Madrid je dal dobře na cestě do čtvrtfinále Copa Del Rey. Nosí Fotbalové Dresy Bally a Isco oba střídali tresty před hlavičkou Borja Mayoral viděli Whites porazili Numancia zdravě u Estadio Los Pajaritos otočit poslední šestnáct pevně v jejich prospěch před rozhodnutím příští středu u Santiago Bernabéu. Jediný gól z prvního poločasu přišel o 35 minut, když nosil Dres Real Madrid Lucas Vázquez, který v této oblasti upadl Carlos Gutiérrez a Bale se nenechal unést Munir z místa. Druhá polovina Carvajal porazila obránce Numancia s určitou obratností, která byla v krabici před odesláním Lucasovi Vázquezovi, jehož výstřel z okolí pokutového místa se na něj příliš hodil a plavil se vysoko.

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 05-01-2018 à 04h16

Arsenal udělal vzrušující remízu proti Chelsea Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

Ve středu večer u Emirates, u Chelsea, všechny ukazatele ukázaly porážku. Jeden byl výsledek, který četl 1: 0 do Arsenalu. Pak tu byly šance, které šly. A vlny útoků Arsenalu. Nositelé Fotbalové Dresy mohou fanoušci cítit vzrušující atmosféru. Arsenal jediný vítěz hry, s laskavým příběhem knihkupectví na sobě Dres Arsenal Jack Wilshere gól v 63. minutě, trval jen čtyři minuty. A o dvacet minut později ukazovaly směrem v opačném směru. Během posledních deseti minut pulzujícího, okouzlujícího derby se dvakrát roztrhli. Nakonec se Arsenal a Chelsea usadili na úžasný 2-2 draw, který bude mít srdce po celém Londýně hluboko do noci.

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 04-01-2018 à 04h24

Celá hra je pod kontrolou Manchester City Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

Manchester City přivítal zpět David Silva, John Stones a Fabian Delph do startovní XI, když měl na sobě Fotbalové Dresy Kevin De Bruyne, který byl propuštěn, přestože byl vynesen proti Crystal Palace sotva 48 hodin dříve. Nositelé Dres Manchester City Raheem Sterling a Sergio Aguero byli povýšeni z lavičky, protože Manchester City hrál něco blízko k naší nejsilnější startovní XI. Manchester City měl dva první góly v prvních 13 minutách a mohl by se zdvojnásobit, že vedení před přestávkou jako zmatený návštěvníci držel na. Sergio Aguero přidal třetinu, aby utěsnil polovinu bodu přes druhou polovinu a ačkoli návštěvníci vytáhli pozdní branku zpět, byla to hra Manchester City vždy pod kontrolou. Všechno ve všech, pohodlný způsob, jak začít 2018

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 03-01-2018 à 04h22

Bojová a Lingardová pomohou Spojenému 2-0 porazit Everton Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

Nosím Fotbalové Dresy Anthony Martial a Jesse Lingard zajistilo, Manchester United dělal perfektní start do roku 2018, když duo vyčistil dvě naprosto skvělé druhé poločasové góly, aby udělali 2-0 vítězství nad Evertonem v Goodison Parku. Vynikající úder z Dres Manchester United Lingard se ukázal jako útočník a znamenalo to, že United se vrátil k výherním cestám a co nejlépe vyrazil do roku 2018. United vybojoval tři zápasy z sobotního utkání proti Southamptonu s Marcosem Rojem, Anderem Herrerou a Anthonym Marcim, kteří přicházeli za Ashley Young (suspendovaný), Romelu Lukaku (zraněný) a Henrikh Mkhitaryan. Everton mezitím začal zápas se třemi bývalými hráči United ve své sestavě, jmenovitě Morgan Schneiderlin, Michael Keane a skipper Wayne Rooney. Tato změna je jedním z důvodů vítězství Manchester United.