2627282930
<< Novembre >>

BLOGS FAVORIS
Ajouter xxlobchod à vos favoris
 Sevilla FC vyhrává seznam La Liga Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

V sezóně 18/19 ukončil La Liga všechny soutěže v osmém kole. Sevilla FC dosáhl 16 bodů, aby vedl postavení a Atlético Madrid se umístil na druhém místě s Barcelonou s 15 body. Barcelona ztratilo 1: 1 do Valčncie FC a ztratilo první místo. Sevilla FC se stal novým vůdcem La Ligy poté, co porazil Celta de Vigo 2: 1. Nyní jsou tisíce fanoušků, kteří si vybírají svůj vlastní Levně Fotbalové Dresy.

Proč se Sevilla FC, která za fanoušky nikdy nebyla optimistická, vypustila tuto sezónu? Sevilla FC má silného útočníka, Benjayel v Dres Valencia CF je jeden, v této sezoně Ben Yedder La Liga hrál 6krát, skóroval 5 gólů a poslal 1 asistu. Real Madrid a Barcelona jsou v několika hrách po sobě jdoucích ligách a obrana Sevilla FC je ostříleným hráčem, který hraje rozhodující roli ve hře.

Sevilla FC byl uveden v titulu La Ligy a nyní je možné, že se Sevilla FC znovu vrátí svou slávu. To se mnoho fanoušků těší. Počkejme a uvidíme.

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 16-10-2018 à 04h31

Dluhové operace AS Rose Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

Pro každý klub byly operace týmu vždy významné, ale některé kluby byly těžce zadlužené. Přestože příjmy společnosti AS Rose se blíží vytváření záznamů o klubu, jejich dluh vzrostl téměř na 220 milionů eur. Fanoušci s Levně Fotbalové Dresy jsou velmi znepokojeni.

Klub prohrál v loňském roce 42 milionů eur, ale z nedávných účtů klesl tento počet na 25 milionů eur. Důvodem je nárůst příjmů na 251 milionů eur, který nezahrnuje zisk z prodeje hráčů. Tento růst je způsoben hlavně příjmy z televizních a turnajových bonusů. Minulý rok AS Rose dosáhla semifinále Ligy mistrů a celkově 98,4 milionů eur a příjmy z televizního vysílání vzrostly z 23 milionů eur na 126,56 milionů eur. Čistý dluh klubu se však také zvýšil na 218,8 milionu eur, což představuje nárůst o 75 milionů eur oproti předchozímu účtu, který se téměř rovnal obratu. Hráči s Dres AS Řím ztratili v této sezoně 4 vítězství, 2 remízy a 2 závody. Chci více fanoušků, aby je zažili.

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 15-10-2018 à 04h28

Mahrez popadl chybu Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

V osmém kole Premier League se na Stadionu Anfield konala ohniska. Tato hra přímo stojí proti vítězi soupeře. Pro Liverpool je trochu obtížné zvítězit. Nakonec Manchester City získal 0-0 proti Liverpoolu a Mahrézem v 84. minutě chyběl trest. Zde jsme připravili Levně Fotbalové Dresy

Po otevření se Liverpool stále spoléhal na vysokou intenzitu zachycení v přední části budovy, aby narušil nasazení soupeře, a Manchester City se pokusil ovládat středisko. Nicméně obě strany nedosáhly výsledků, první polovina skončila 0-0. Druhá polovina je snadná k boji. Oba týmy provedly programy personální úpravy a obě strany vstoupily do rytmu rychlého útoku a obrany. Nicméně není možné prolomit obrannou linii druhé strany. V 84. minutě hry, Sane vlétá do pokutového území a van den Dijk. Rozhodčí rozhodně udělil pokutový kop! Ale Mahrez, který měl na Dres Manchester City, udělal penaltový kop a šel z hranic! V tomto okamžiku jsou skóre obou stran zamčené 0-0.

Mahrez vynechal pokutu, ale chyběl, Manchester City lituje 0-0 s Liverpoolem.

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 11-10-2018 à 05h11

Juventus má 10 po sobě jdoucích vítězství v různých akcích Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

Tento sezónní tým Juventus lze říci, že je celá cesta k otevření. Juventus porazil Udinese na cestě a vyhrál a Juventus vyhrál osm po sobě jdoucích sezón. Toto je již šestý čas v historii Serie A, že se jednalo o osmičlenný výherní pruh. Mnozí fanoušci jsou hrdí na vlastní Levně Fotbalové Dresy. Juventus v této sezóně dominoval první pozici Serie A. Ve skupině Ligy mistrů získal Juventus také dvě zápasy Ligy mistrů, což je desetkrát vítězný proužek událostí Juventus, který také vytvořil nejlepší rekord pro začátek historie armády Zebra.

A v osmém utkání v Juventusu v Serii A tentokrát je již šestý čas v historii Serie A, že je osm po sobě jdoucích vítězství. Posledních pětkrát vytvořili Juventus, AS Rose a Napoli. Domnívám se, že v příští hře, další fanoušci budou přitahovány k nosit Dres Juventus FC sledovat hru. Juventus také vyhrál první dvě hry Ligy mistrů v této sezóně, takže toto vítězství proti Udinese je také deset herních vítězství v Juventusu v této sezóně. Tento vynikající start je také první v 100leté historii Juventusu.

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 10-10-2018 à 03h55

FC Bayern München vyrazil 0-3 do Mönchengladbachu Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

V 7. kole sezóny Bundesligy 2019-19, FC Bayern München byl doma proti Mönchengladbachu. Pro obhájce mistrů v loňské sezóně, v poslední sezóně, ligy utrpěly dvě hry, tři hry ve všech soutěžích, že žebříček klesl na čtvrté. To je také problém pro mnoho Levně Fotbalové Dresy.

Bundesliga je v této sezoně pátou a bodový rozdíl FC Bayernu München je pouze 2 body. Pokud hra může zvednout soupeře na silnici, nahradí čtvrtou pozici. Po zahájení zápasu hrál FC Bayern München mírně doma. Nicméně, v 10. minuta, Menxing protiútok se zlomil, 0-1! FC Bayern München stojí za domem. V patnácté minutě, FC Bayern München ztratil gól, skončil první poločas, FC Bayern München zaostal za 2 brankami doma. Na začátku druhého poločasu zahájil FC Bayern München vlnu ofenzívy, která ještě nebyla příliš zlepšena. V 87. minutě otevřel Men Xing pravý roh a vstřelil další bod pro tým. FC Bayern München 0-3 ztratil ke dveřím. Zde jsme připravili Dres FC Bayern Mnichov.

Rozhodčí pak odpálil píšťalku na konci hry, FC Bayern München ztratil 3 góly doma. Opět byla Allianz Arena rozrušená.