<< Novembre >>

BLOGS FAVORIS
Ajouter xxlobchod à vos favoris
 Athletic Bilbao VS Valencie Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

Po podpoře týmu Europa, tým Athletic Bilbao, s Levně Fotbalové Dresy, morálka týmu je vzrušující a stav ligy se zlepšil, avšak v posledních dnech byl obranný výkon týmu neuspokojivý a každá hra byla přiznána. V La Ligě, která se umístila na 12. místě, z odlehčovací zóny a evropské válečné zóny má větší bodový rozdíl, neporažené domácí pole je největší válkou týmu.

Naproti tomu Valencia nedávno získala tři po sobě jdoucí vítězství, v celkovém počtu 7 gólů během tohoto období a zlepšení útoku palebné síly. V současné době se tým v současné době řadí na čtvrté místo, o 8 bodů více než páté místo, ale včera Real Madrid na sobě Dres Away o Španělé nespočetné druhé poloviny, Valencia v této oblasti, dokud vyhraje ven a může se vrátit do tří nejlepších stavů La Ligy, spolu s nejnovějšími hráči s vysokou morálkou v týmu, nebude pole snadné porazit.

V asijských hrách bylo hlavním cílem zprostředkovat vysoký start ve vodě. Údaje patřily do rozumné kategorie. Bilbao v Dres Athletic Bilbao hrál neporazený v posledních šesti zápasech doma a Valencii a měl psychologickou výhodu absolutní nadřazenosti. Po injekci hladina vody v horní desce vyčnívala výše. Později ve dne se několik společností dostalo kravatu a trend byl v souladu s koncem nabídky. To by mělo být opravdovým ztělesněním neschopnosti domácího týmu podpořit výhodu míče a Valencia ve volné hře je naléhavě potřeba uchopit body. Adekvátnější je, že toto pole je optimistické o Valencii neporažené.

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 18-03-2018 à 07h22

Jovitic nahrazuje Monako za obrácení Lille Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

V případě ztráty doma skončil druhý tým Monako v košili v Lille v odstupující zóně ve třetím kole v poměru 2: 1. Neporažená hra se rozšířila na 15 zápasů a nadále si udržuje svou výhodu oproti soupeřům Marseille a Lyonu v titulní bitvě Champions League.

Kolumbijský útočník Falcao, který utrpěl více než měsíc kvůli zranění stehen, se vrátil do týmu Monaka. Ačkoli Monaco měl dominantní postavení v držení míče po otevření, bylo obtížné představovat hrozbu pro cíl týmu Lille na Levně Fotbalové Dresy. Lille se otočil proti hostu v 16. minutě, Mendezův pravý protějšek roztrhl obranu Monaka a Mosi Bars udělal snadné posunout dopředu před branku. Monakovský brankář Susakichi pak během jedné minuty ulehčil Pepeovi a Mayovu dvojitým výstřelům.

V 44. minutě vstřelil pasivní dres Monaka. Bald vyložil záložku Griekova záložního pasu a poslal přesně přímou zástrčku do vloženého Ronnieho Lopeze přes první nohu. Zápas zachránil Manión a Lopez následoval záběr.

Trenér týmu Monaka Jardim Jardine nahradil Baldé po začátku druhé poloviny. Tato strategie byla účinná. V 61. minutě, po obdržení průchodu z Moutinho, Yovitic napadl Meiniao v dresu s Dres AS Monaco.

Paříž Saint-Germain, který se ujal vedení s 14-bodovou výhodou, také debutoval na 18. místě. Za zmínku stojí, že s přihlédnutím k potřebám sledování asijských fanoušků byla tato soutěž naplánována na začátek v 13 hodin místního času

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 17-03-2018 à 07h51

Manchester City Liga mistrů vyhrává Sacramento Ma hra vede Evropská unie Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

V sezóně 2017-2018 skončilo finále 1/8 finále mistrovství Evropy, s Ligou mistrů 8 a Pohárem UEFA 8 všechno odhaleno. Aspekty ligy šampionů, oblečené v Levně Fotbalové Dresy Real Madrid, Barcelona, ​​Sevilla, Manchester City, Liverpool , Juventus, Bayern Mnichov a Řím se shromáždily ve čtvrtfinále, Chelsea, Tottenham a Paříž Saint-Germain byly vyloučeny. V Atléticu Madrid, Arsenalu, Red Bullu v Lipsku, Laziu, Marseille, Portugalsku Sportu, Salcburku Red Bull a Moskvě CSKA dosáhly čtvrtfinále, AC Milan, Dortmund a Bilbao. Takové týmy byly v této fázi eliminovány.

V současné době se tým Manchester City, který nosí dres, stal největším hitem v Lize mistrů a Atletico Madrid se stal největším favoritem v poháru UEFA.

V Lize mistrů Manchester City, který v současnosti vede 16 bodů v Premier League, porazil další hráče; celkové skóre 4-1 eliminovalo Barcelona z Chelsea, Real Madrid z Paříže Saint-Germain a masakr Besiktas. Trojčlenné Dres Atlético Madrid, jako je Bayern Mnichov, mají nejbližší zápas a rozdíl je velmi malý. Jinými slovy, Manchester City, Barcelona, ​​Real Madrid a Bayern Mnichov tvoří první tým, který soutěží o Ligu mistrů. Liverpoolu ve čtvrtfinále v Liverpoolu a Juventus v Juventusu v Seville v posledních 9 letech, Sevilla a Řím se kvalifikují jako poslední minuty

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 16-03-2018 à 07h01

Mbappe udělal dva úspěchy doma Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

Na sobě Levně Fotbalové Dresy, vůdcefrancouzského družstva, Paris Saint-Germain porazil Angley v prvním kole na 31. zasedání dne 14. porazit postaveních příští-nejlepší tým, Angers, a prodloužil domácí vítězství rekord Ligy. Yuan M Bape se stal největším hráčem ve vítězství "Grand Paříž".

Hra, která byla původně naplánována na začátek dubna, se měla zúčastnit finálového šampionátu Francouzského poháru a konala se před dvěma týdny. V 12. minutě měl Draxler v dresu vysoký kvalitní průsmyk poblíž středové čáry a Mbappie se podařilo přesídlit do protiútoku a podařilo se mu tlačit krajní roh.

V 16. minutě nastoupila Motta na žebra v boji s Angeonovým obráncem Thomasem. Rozhodčí okamžitě předvedl červenou kartu a poslal Motta mimo pole. Malý, "Velká Paříž", rozšířil svůj lead po devíti minutách. Kurzwa se vrátil z levého dolního řádku. Mbappi se vrátil k zásluhám a dosáhl 13 branek v 21 zápasech. 19-letý hráč střílel na pole a narazil na branku, téměř dokončil "hat trik".

Tým Saint-Germain, který nosil Dres Paris Saint-Germain, vedl druhé místo Monaka 17 bodů do více závodních závodů. Obnovení francouzského šampionátu je jen otázkou času.

Ostatní zápasy 31. kola se hrály hlavně 31. března a 1. dubna. Závěrečný zápas "Mondije" proti francouzskému Ligu poháru "Velké Paříže" byl odložen do 4. dubna.

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 15-03-2018 à 13h03

Zadní obranný generál Pashcek bude "starý" Dortmund Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

Dortmund klub obnovil svou smlouvu s hlavním hráčem týmu na 13. místě poté, co podepsal smlouvu s bývalou hvězdou Royce před 4 dny. Polský mezinárodní tým a obránce Pischek s Levně Fotbalové Dresy obnovil smlouvu s klubem předem na rok. Do roku 2020. To také znamená, že Pishchek, 32 let, odešel do Dortmunda v letošním roce.

Výkonný ředitel společnosti Dortmund, Vatsk, řekl: "Jsme rádi, že obnovíme smlouvu s hráčem, který má s klubem vysokou míru uznání." Zorke sportovní ředitel s dresem chválil: "Je to kdykoli, i hráči, kteří se snaží vybojovat i v obtížných situacích, je bastionem naší pravicové obrany.Nebylo náhodou nebo náhodou, že jsme neztratili jeden z 31 zápasů Bundesligy, ve kterých hrál nedávno. "

Pishchek se přestěhoval do Dortmundu v létě 2010 z Herthy v Berlíně, když trenér Klopp ho úspěšně přeměnil z útočného hráče na pravou stranu obránce. Vyhráli dva tituly Bundesligy a dva tituly německých poháru s Dortmundem a hrály 90 minut v finále Ligy mistrů 2013.

Pisschek, který má na sobě Dres Borussia Dortmund, řekl: "Nejsem rodák z Dortmundu, ale klub a fanoušci jsou už dlouho ve mně implantováni. Už si myslím, že jsem opravdový Dortmund a nikdy jsem si nemyslel, že sem odjedu. Chci ukončit svou kariéru v Dortmundu. "