24252627282930
<< Septembre >>

BLOGS FAVORIS
Ajouter xxlobchod à vos favoris
 Manchester City je vynikající, Cardiff 2-0 Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

Manchester City je po pátém kole FA Cupu po vynikajícím 2-0 v Cardiffu v neděli. Nosit Fotbalové Dresy fanoušci řekl, že hra je velmi vzrušující.

Branky sobě Dres Manchester City Kevin De Bruyne a Raheem Sterling zpečetilo vítězství a držel město podílí na všech čtyřech soutěžích.

De Bruyneův otevírač byl chytrý volný kop, který zaklel Cardiffovu obranu a Sterling si zahrál do hlavičky, aby se ujal dvou.

Vítězství však přišlo za cenu, když Leroy Sane vyrazil v polovině časového okamžiku po těžké výzvě od Joe Bennetta.

Sane se před přestávkou pokoušel přidat k bídě mistrovství, a pustil se do bouřlivého protiútokového běhu, který byl zastaven, když ho Joe Bennett vyndal z levé nohy.

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 30-01-2018 à 09h32

Chelsea 3-0 porazil Newcastle Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

Chelsea se vrátila zpět z poločasové porážky v EFL Cupu a rezervovala si páté kolo FA Cupu, když porazila Newcastle United 3: 0 doma. Tato hra je také hodně oblečená na Fotbalové Dresy pozornost fanoušků.

Nosit si Dres Chelsea Batshuayi otevřel bodování v 31. minutě, když on klepal domů úzkopásmové úsilí, které začalo od chytré Pedro dlouhé míč do cesty Eden Hazard.

O 12 minut později, belgický mezinárodní zajistil jeho vzpruhu s bouřlivým úderem, který odklonil nohu Jamaal Lascelles a přes brankáře Karla Darlowa.

Klincovačka přišla v 72. minutě z známého místa na hřišti, když Alonso dosáhl dalšího skvělého volného kopu, aby rozšířil Blues o 3-0.

Útočník se říká, že půjde před půjčkou před termínem předávacího termínu ve středu, ale prokázal svou schopnost strelit s dvojitým náskokem, aby pomohl Bluesu odrazit od svého středního týdne poločasového zklamání z EFL Cupu proti Arsenalu.

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 29-01-2018 à 04h52

Real Madrid porazil ve čtvrtfinále Copa Del Rey Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

Cíle od Fotbalové Dresy Javiera Erasa a Gabrielu Piresa odnesli obrovský šok pro Leganes ve čtvrtfinále Copa del Rey a vyháněli Real Madrid. Real Madrid byl vyřazen z finále Copa del Rey ve čtvrtek ve finále, když Leganes ve středu, když vítězství 2-1 v týmu Santiago Bernabeu dokázal dost dobře, aby zajistil návštěvníkům slavné vítězství na cílech. Madrid si na chvíli pohrával s myšlenkou na katastrofální ztrátu Copa Del Rey. Nedávno jako první noha, přestože nosil pozdní vítěze Dres Real Madrid Marca Asensia, to nevypadalo zcela přesvědčivě. Pokud je zde nějaké pozitivní, je to, že Madrid se nyní může soustředit pouze na tento výlet a návštěvu PSG. Navzdory svým bojům je stále součástí skupiny pěti favoritů pro korunu Ligy mistrů.

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 25-01-2018 à 09h22

Manchester City dosáhne Carabao Cupu po vítězství nad Bristol City Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

Město si rezervovala místo v finále Cupu Carabao po vzrušujícím 3-2 vítězství nad Bristol City. Nosit fanoušky Fotbalové Dresy je o tom šťastný. Cíle na obou stranách poločasu od nosení Dres Manchester City Leroy Sane a Sergio Aguero dali Blues pevně velení a ačkoli Robins bojoval zpět na úroveň v závěrečných fázích, Kevin De Bruyne vyhrál hru s posledním kopem hry k zajištění 5-3 souhrnné vítězství. Před dvěma týdny držel výhodu 2-1 z první etapy na stadionu Etihad, zdálo se, že Man City vybojuje k vítězství po útocích z Leroy Sane a Sergio Aguero po obou stranách poločasu. Ale Bristol City zahájil druhou polovinu vítězství, když Marlon Pack vytáhl jednu záda a Aden Flint se ocitl v zastávce před tím, než Kevin De Bruyne zajistil kravatu pro stranu Pep Guardiola s konečným kopnutím kravaty.

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 24-01-2018 à 04h50

Messi skóre dvakrát pomohlo Barcelona 5-0 Real Betis Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

Nosit si Fotbalové Dresy Lionel Messi a Luis Suarez skóroval dvakrát, když Barcelona vyhrála 5: 0 v Real Betis v neděli s pěti půl sekundy na zvýšení španělské vedení. Nosil Dres FC Barcelona Ivan Rakitic také zaznamenal pro katalánský klub, který se pohyboval 11 bodů před Atletico Madrid na začátku druhé Ligy je druhá polovina. Messi, který zaznamenal sedm gólů v posledních šesti zápasech, vede ligu s 19 góly, čtyři více než Suarez. Uruguayský útočník zaznamenal alespoň gól v sedmi po sobě jdoucích ligových zápasech. Má 10 gólů v posledních osmi zápasech ve všech soutěžích. Barcelona skončila s porážkou 1-0 v soupeřském městě Espanyol ve čtvrtfinále Copa del Rey, což skončilo týmovým zápasem o 29 zápasů. Zůstává bez ztráty v lize.