<< Juillet >>

BLOGS FAVORIS
Ajouter xxlobchod à vos favoris
 Belgie zvrátila situaci a eliminovala Japonsko Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

Zápas mezi Belgií a Japonskem na Světovém poháru v Rusku a včera. Když si všichni mysleli, že evropští červené ďáblové ztratili, Belgie se ocitla v situaci 0-2 za zázrakem a v závěrečné fázi hry zázrakem zaznamenala tři branky. Fanoušci, kteří nosí European Red Devils dresy Mistrovství světa 2018, jsou nadšení z tohoto vzrušujícího vítězství.

Pro zápas mezi Belgií a Japonskem se zdá, že tento 1/8 finále stále nemá napětí v myslích lidí. Očekává se však, že dva týmy otevře rekord japonským družstvem po patové situaci v půlce a rychleji rozšíří skóre na 2 až 0. V případě pouze 20 minut soutěže a velké skóre za tím, každý si myslí, že Belgie vybuchne. V chladu, nosit dres Belgie MS 2018 č. 10 Azar vedl tým k celé řadě, jeden gól a jeden asistent k vážení skóre, poslední chvíle hry, Shazli tlačil branku, Belgie představila tradici. Otočení zápasu 3-2 proti Japonsku.

Belgické vítězství je každým očekáváním, ale v takovém napínavém vítězství, jako fotbalový duch jejich soupeře Japonský tým je slušný.

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 03-07-2018 à 07h19

Dánský brankář ztratí svou slávu Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

Ve finále Světového poháru v roce 2018 Dánsko ztratilo Chorvatsko 3-4. Nejsilnějším hráčem v týmu je však myslím, že to byl Kasper Schmeichel po brankáři. Byl synem bývalého brankáře Manchester United Schmeichel. Mnozí fanoušci jsou hrdí na svůj vlastní dresy Mistrovství světa 2018.

Takzvaný tigerový otec nemá žádné psy. Kasper Schmeichel překonal svého otce v datech před zápasem s Chorvatskem. Kvůli nulovému utěsnění ve dvou skupinových hrách, 1-0 porazil Peru a 0-0 proti Francii, Schmeichel zajistil dva góly na mistrovství světa a jeho otec dosáhl pouze jednoho cíle. Zero, to bylo vítězství 1-0 v Saúdské Arábii ve Světovém poháru 1998.Kasper Schmeichel, který měl na sobě dres Dánsko MS 2018 č. 1, se stal také jádrem dánského národního týmu.

Bohužel v pátém kole penaltových kopů dánský hráč Jřrgensen zaznamenal pokutový kop a Rakitić vstřelil pokutový kop ve prospěch Kaspera Schmeichela. Nakonec Dánsko ztratilo 2-3 penaltové přestřelky, celkově skóre 3-4 vynechalo čtvrtfinále ve Světovém poháru. Ačkoli nebyl povýšen, Kasper Schmeichel, který v této hře uložil tři tresty, prokázal svou sílu.

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 02-07-2018 à 05h35

Messi skóroval v kvalifikaci Argentina 2-1 Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

V posledním kole zápasu 2018 World Cup D se hrála hra na stadionu Petrohradu. Toto je také závod, o který se mnozí fanoušci zajímají. Mnoho fanoušků na poli těšil na hru brzy na sobě dresy Mistrovství světa 2018.

Argentina v Nigérii ztratila 2 až 4 v warm-up zápase v Kubanu v loňském listopadu. Také nechte mnoho fanoušků starat o to. Tentokrát je Messi stále prvním vůdcem, který po zahájení ofenzivy v Argentině zahájil aktivní ofenzívu a Nigérie se chystá obnovit obranu. Argentina zaznamenala 2: 1 nad Nigérií a Messi, který nosil dres Argentina MS 2018 č. 10, se ujal vedení a Moses zaznamenal kravatu a Rodrigo je 86-minutové tradice. Argentina porazila Nigérii, aby získala druhý kvalifikační tým a bude bojovat ve Francii.

86. minutová část argentinské tradice zachránila celý argentinský, což nám umožnilo vzbudit naději na Argentinu. Mnoho fanoušků nebude doufat, že Messi uskuteční záclonové volání na světě.

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 27-06-2018 à 06h12

Uruguay vyhrál 3-0 vítězství nad Ruskem Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

Skupina Světového poháru A se umístila na prvním místě ve skupině, přičemž Uruguay a Rusko vyhrál finální zápas. Uruguay čelil Saúdské Arábii a Egyptu a dosáhl celkem 2 gólů, z nichž všechny byly 1-0. Tentokrát to bylo jako Bůh pomáhá 3-0 vyhraje nad hostitelským Ruskem. Gratulujeme jim k vítězství. Fanoušci doufají, že nosí dresy Mistrovství světa 2018, aby mohli dál sledovat hru.

Před Uruguayem byla ruská obrana zranitelná. Uruguayský národní tým pod vedením Suárez byl v prvních 10 minutách zahrán přímým úderem z Suárez, čímž se vyrovnal rovnováha hry. Ti, kteří nosí dres Uruguay MS 2018 se těší na další, může mít lepší výkon. Smolnikov, který získal první šanci hrát poprvé, dokonce snědl dvě žluté karty a byl vyslán. V další hře vyhrát dva po sobě jdoucí cíle a blízké soupeře. Toto je Uruguayův třetí nula oponent v této skupině.

Skupina Světového poháru Skupinový zápas již skončil. Uruguay pokročil na první místo ve skupině. Hostující Rusko vstoupilo do dalšího kola s druhým skóre týmu. Těšíme se na jejich skvělý výkon společně.

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 26-06-2018 à 05h03

Polsko ztrácí 0-3 do kolumbijského týmu Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

V 2018 ruské mistrovství světa fotbalové skupiny H, Kolumbie porazila Polsko 3-0. To také znamená, že hráči Kolumbie budou i nadále hrát v dresy Mistrovství světa 2018 národního týmu.

Tato hra rozhoduje o tom, kdo bude prvním hráčem ve skupině H, takže Polsko a Kolumbie s nulovými body budou bojovat proti sobě. Polský tým s formací 343 se nedokázal dostat na konec zápasu. Po ztrátě branky v prvním poločase ztratily za 5 minut dva góly. Fanoušci budou i nadále nosit dres Kolumbie MS 2018, aby mohli sledovat hru. Ve druhém kole skupiny H Světového poháru v roce 2018 Kolumbie porazila Polsko, nejsilnějšího hráče v této skupině, o 3: 0. Kvalifikační tým může vrhat ruce do svých rukou a Polsko prohlásilo, že tým je mimo.

Tři body v kolumbijské oblasti, jeden bod za Japonskem a Senegalem v této skupině, což znamená, že tři týmy musí v závěrečném kole hrát bitvu o život a smrt, zatímco dvojnásobný ztrátový pruh je v předstihu.