<< Novembre >>

BLOGS FAVORIS
Ajouter xxlobchod à vos favoris
 Chelsea je výukový asistent provokuje Manchester United Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

Po poslední minutě domácího zápasu Manchester United se Chelsea asistent Jimenez dostal na Mourinho k provokativní oslavě, která ho rozrušila a způsobila konflikt mezi oběma stranami před kanálem hráče. Toto iracionální chování také vyvolává mnoho fanoušků, kteří nosí Levně Fotbalové Dresy.

Ačkoli Mourinho řekl po hře, že přijal Jimenezovo ospravedlnění, Jimenezovo chování bylo jednomyslně degradováno britskými médii a mnozí z nich vyzvali Chelsea, aby propustil "bodnutí". Přestože chování trenéra přetáhlo celý klubový koučový personál, úředníci Chelsea podpoří rozhodnutí trenéra Sarriho, aby se o víkendu rozhodl napadnout Mourinhoho asistenta Chelsea Jimeneze. Klub bude respektovat konečné rozhodnutí italského trenéra. Pro fanoušky, jak se vypořádat s asistentem Jimenez, se na něj také těší mnoho fanoušků s Dres Chelsea.

Po zápase však Mourinho přijal jeho omluvu a vyjádřil naději, že Jimenez bude odpuštěn.

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 25-10-2018 à 04h48

Henry je trenérem týmu Monaka Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

Monako oficiálně oznámilo jmenování Thierryho Henryho za nového trenéra týmu, podepsalo smlouvu po dobu tří let. Monako, nesoucí pytel s teenagery na cestě snů, se konečně vrátilo ke svému snu. Mnoho teenagerů, kteří sledují své sny, má vlastní Levně Fotbalové Dresy.

Během Monaka hrál Henry celkem 141 her a dosáhl 28 gólů. On také získal přízeň evropských hlavních proudů s vynikajícím výkonem a stal se světovým špičkou vpřed. Po odchodu do důchodu na konci roku 2014 byl Henry pozván jako host televizní stanice a tentokrát coaching Monako bude poprvé jako "velký císař" jako trenér, který se objeví v profesionální aréně. V této sezóně je francouzská Ligue v posledních 9 kolech. Henryův tým dosáhl pouze nepatrného záznamu o 1 výhře, 3 remízech a 5 ztrátách, v žebříčku se umístil třetím, v předchozích sezónách nebyl zcela silný. Mnoho fanoušků s Dres AS Monaco se také těší na výkon nového trenéra.

Henry řekl, že jeho první prioritou po nástupu do úřadu je pomáhat hráči získat zpět svou důvěru. Dokáže dokončit nádherný obrat od hvězdy k slavnému trenérovi.

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 24-10-2018 à 05h38

Real Madrid začíná chybět Ronaldo Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

Levante brankář Oier Olazábal řekl, že pokud je Ronaldo stále tam, pak Real Madrid neztratí, pokud situace není dobrá. Pokud je Ronaldo stále tam, může se Real Madrid alespoň vyrovnat. OierOlazábal řekl, že Real Madrid se musí vyhnout Ronaldo. Zde jsme připravili Levně Fotbalové Dresy.

Real Madrid výkon v této sezóně La Liga nebyl ideální. V zápase mezi Real Madridem a Levanem, Levan porazil Realu Madrid 2-1, a nyní Real Madrid vyhrál 5 kol ve všech soutěžích. V této hře Real Madrid střílel 34krát, OierOlazábal dokončil 11 šetří a stal se nejvíce brankářem v jedné hře La Ligy v této sezóně. Pokud je Ronaldo stále tam, i když výkon Realu Madrid není normální, mohou vyrovnat skóre. Tisíce fanoušků, kteří nosí Dres Real Madrid, jsou velmi zklamaní.

Real Madrid nevyhrál v několika po sobě jdoucích kolech a nyní potřebují vítězství, aby stabilizovali svou důvěru v tým. Proto je Real Madrid nyní toužil vyhraje, a chybí mi dny Ronalda.

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 23-10-2018 à 05h09

Mbappé podporuje dospívající mládež Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

Mbappé se vrátil do svého rodného města a poprvé se vrátil do svého rodného města poté, co následoval Mbappé World Cup, kde získal mistrovský fotbalový tým Francie. On povzbuzoval tanečníky tady, aby věřili ve své sny a vytvořili si vlastní budoucnost. Tisíce fanoušků ho fascinují ve svých Levně Fotbalové Dresy.

Město z pouhých 50 000 lidí se zbláznilo kvůli příchodu Mbappé. Čtyři nebo pět tisíc lidí čekalo na stadionu Bondi Sports Association, aby čekalo na francouzské zázraky. Na stadionu Bundy Sports Association Mbappé vystoupil. Mbappé řekl: "Děkuji, že jste přišel, jsem rád, že se s vámi setkávám." "Nevíte, jak jsem šťastný, že vás vidím." "Jsem šťastnější než vy. v žádném případě, protože trofej nemůže být přinesena. Tváří v tvář mnoha místním dospívajícím, kteří nosí jeho Dres Paris Saint-Germain, Mbappé poradil a doufá, že tyto energické děti mohou věřit ve své sny.

Tato talentovaná hvězda povzbuzuje, kolik mladých lidí je vášnivých fotbal. Myslím, kolik mladých lidí bude tímto modelem motivováno.

Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 22-10-2018 à 04h56

Mbappé má čtyři cíle Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article

Francouzský šampión obrany Paříž Saint-Germain je doma v tvář Lyonu. Paříž Saint-Germain 5-0 vítězství nad Lyonem. Paříž Saint-Germain geniální hvězda Mbappé otevřel oči v této hře. Mladí teenageři také přitahují mnoho rodičů, aby si koupili Levně Fotbalové Dresy pro sebe.

Na začátku první poloviny se Olympique lyonnais ujal vedení v kopnutí míče. V 8 minutách hry Mbappé zakopal brankář do pokutového území a Paris Saint-Germain skóroval penaltu! Neymar udělal trest a udělal trest! Paříž Saint-Germain1-0 Olympique lyonnais. Obě strany nedosáhly žádných úspěchů a první polovina prvního poločasu skončila. Za 60 minut Mbappé zlomil dveře a rozšířil skóre pro Paříž! Za 65 minut Mbappé dvakrát skóroval! Paříž Saint-GermainParis Saint-Germain3-0 Olympique lyonnais. Mužstvo Mbappé zakončuje hattrick! Paříž Saint-Germain4-0 Olympique lyonnais. Mbappé měl v 73. minutě na Dres Paris Saint-Germain další gól! Paříž Saint-Germain5-0 Olympique lyonnais. Utěsněte vítězství. Paříž Saint-Germain získala vítěznou ligu 9 zápasů a Paříž Saint-Germain se stal prvním týmem, který v historii Ligy 1 zahrál 9 vítězných pruhů.

Na konci hry, Neymar střílel, Mbappé skóroval 4 góly, Paříž Saint-Germain 5-0 vítězství nad Olympique Lyonnais.