Logo Allmyblog
Logo Allmyblog
Lien de l'article    

XXLOBCHOD

Contacter l'auteur de ce blog

5 DERNIERS ARTICLES
- Brankář Premier League Čech odešel do důchodu
- Real Madrid opět ztratil 0-1
- Manchester City vyhrává 3: 0 doma
- Odeslání Ronalda je špatné rozhodnutí Realu Madrid
- Juventus dodává dresu rukávu
Sommaire

CALENDRIER
LunMarMerJeuVenSamDim
010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
<< Janvier >>

BLOGS FAVORIS
Ajouter xxlobchod à vos favoris
 Barcelona hodlá podepsat de Jong Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article 

De Jong se stal členem týmu AFC Ajax Amsterdam a výkon sezóny postupně přitahoval pozornost a Barcelona se také zajímá o de Jong, ale také sérii podmínek pro de Jong. Kolik víte o něm a podpoříte ho kupováním Fotbalové Dresy.

Barcelona se s de Jongem podrobně zabývala otázkou léčby a de Jong je spokojen s podmínkami, které předkládá Barcelona. De Jong již pochopil, že je hlavním cílem Barcelony na trhu transferů. Obě strany v současné době provádějí komplexní jednání a vyměňují si názory na plat a další otázky. Tisíce fanoušků zakoupí Dres FC Barcelona, které je podporují. Barcelona je nejlepší volbou pro de Jong a samotní hráči chtějí hrát v La Ligě. Přestože Bayern München, Manchester City a Paris Saint-Germain mají zájem o de Jong, Barcelona je v současné době vedoucí.

Zda se Barcelona může podepsat de Jong je to, čeho se fanoušci těší, a de Jong je také velmi spokojen s nabídkou Barcelony. Takže v budoucnu se de Jong pravděpodobně připojí k Barceloně, počkáme společně.

  Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 25-12-2018 à 07h33

 Šampióni Premier League jsou silně konkurenční Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article 

Premier League vstoupí do posledního kola první poloviny tohoto víkendu. ale. Liverpool a Manchester City jsou v pořadí. Liverpool, který je v současné době na vrcholu pořadí, bude pouze za jeden bod za obranou šampióna. Taková malá mezera také dává soutěž mezi oběma týmy fanoušků. Nasaďte si Fotbalové Dresy, abyste je podpořili a zajistili jim větší jistotu ve hře.

V dalším kole bude Liverpool úspěšně porazit vlky. Pak jsou ve stavu mistra více stabilní. Budou na vrcholu pořadí s 4 body výhodou na Vánoce, a tlak přijde na obranu šampiona Manchester City, který bude hrát na druhý den. Nyní fotbal přilákal mnoho dětí, aby se připojili k této hře. Proto je mít Dres Liverpool ten nejlepší dárek, které každé dítě dostane na Vánoce.

Premier League se v první polovině letošního roku bude vyrábět mezi Manchester City a Liverpoolem a mnoho fanoušků očekává, že Manchester City bude mít svůj šampionát. Nebo je Liverpool stále neporazený jako vždy? Počkejme a uvidíme.

  Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 22-12-2018 à 03h54

 Paříž Saint-Germain bude odolávat fanouškům Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article 

Existuje mnoho tajemství kolem budoucnosti Rabiota. Některé média odhalily. Barcelona dosáhla dohody s Rabiotem, ale Barcelona to popřela. Ano, bude Rabiot nadále nosit Paris Saint-Germain Fotbalové Dresy?

Paříž Saint-Germain oficiálně potvrdil, že Rabiot nebude s týmem podepsat smlouvu. Paris Saint-Germain ho pozastavil. Ve francouzském poháru Ligového poháru mezi Paříží Saint-Germain a Orleans někteří fanoušci Paříže Saint-Germain vyjádřili svou nespokojenost s Rabiot tím, že hrají na stánku banner "Rabiot, nepotřebujeme vás". Fanoušci ho očekávají, že znovu převezme Dres Paris Saint-Germain na stadion. Francouzský UNFP však vydal oznámení, které podporuje Rabiot, protože sdružení hráčů se domnívalo, že praxe Paříže Saint-Germaina poškozuje základní zájmy hráče.

Fanoušci samozřejmě podporují kluby, které je podporují, ale každý hráč má vlastní profesionální klub a měli bychom je požehnat.

  Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 20-12-2018 à 07h27

 Odchod Isco z Realu Madrid je předčasným závěrem Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article 

Skupina Ligy mistrů, kdy byl Real Madrid masakrován Profesionálem 3-0. Tisíce fanoušků používají Levně Fotbalové Dresy ve hře. Ať už je to klub nebo hráč, byli fanoušci zpochybňováni a zesměšňováni. A tento hráč je Isco, a byl také odstřelován od začátku Realu Madrid.

Od svého vstupu do Realu Madrid v roce 2013 to nebyla hlavní postava Realu Madrid, protože Isco se nestal důležitým členem Realu Madrid. Poté, co se Solari stal trenérem Real Madrid, se Iscoovy dny zhoršily. Isco, oblečený do Dres Real Madrid č. 22, může dostat 70% z hry pod Lopetegui, ale nyní s Solari, má jen 32% hry. Zprávy o odchodu Isca se stávají silnějšími a silnějšími.

Real Madrid také chce prodat Isco, aby podepsal klub. No, Isco zanechal jenom čas. Nevím, co budou fanoušci cítit.

  Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 15-12-2018 à 06h53

 Messi se chystá vrátit se do Argentiny Alerter l'administrateur Recommander à un ami Lien de l'article 

Fanoušci budou určitě opět spokojeni, protože mohou znovu nosit dresy Mistrovství světa 2018 týmu národního týmu Messi. Messi pravděpodobně nosí košili argentinského národního družstva znovu v roce 2019, aby pokračovala v bitvě o rodný tým.

Poté, co Argentina odstranila Francie, Messi a Argentina byli všichni kontroverzní. Ačkoli nikdy nevydal odvolání, neobjevil se v každém národním týmu. Poté jsem nikdy nehrála Argentinu. Poslední vývoj však spočívá v tom, že argentinská fotbalová asociace pořádala rozhovory s Messi, aby prozkoumala vyhlídky na jeho pokračující efektivitu v budoucnu. Ačkoli argentinská strana neoznámila obsah Messiho návratu, ale podle jejich názoru. Lidé ze všech oblastí života odhadli. Messi, který nosí Fotbalové dresy Argentina ms 2018, se možná bude muset vrátit do národního týmu. Takže pro mnoho fanoušků, kteří ho podporují, je to šťastná věc.

Messi se vrací do Argentiny! Takže očekáváte jeho výkon při příjezdu? Očekávat.

  Aucun commentaire | Ecrire un nouveau commentaire Posté le 13-12-2018 à 07h04


|<< <<<  1   2  | 3 |  4   5   6   7   8   9   10   11   12  >>> >>|


SYNDICATION
 
Fil RSS 2.0
Ajouter ŕ NetVibes
Ajouter ŕ Google
Ajouter ŕ Yahoo
Ajouter ŕ Bloglines
Ajouter ŕ Technorati
http://www.wikio.fr
 

Allzic en direct

Liens Commerciaux
L'information à Lyon
Retrouvez toute l'actu lyonnaise 24/24h 7/7j !


L'information à Annecy
Retrouvez toute l'actu d'Annecy 24/24h 7/7j !


L'information à Grenoble
Retrouvez toute l'actu de Grenoble 24/24h 7/7j !


Application Restaurant
Restaurateurs, demandez un devis pour votre application iPhone


Fete des Lumičres
Fête des lumières : vente de luminaires, lampes, ampoules, etc.


Diffuseur
Acheter un diffuseur d'huiles essentielles

Votre publicité ici ?
  Blog créé le 20-11-2017 à 09h21 | Mis à jour le 19-01-2019 à 04h07 | Note : Pas de note